Elegant Minerals

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 10 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of zoya12
    zoya12
    Član

Živjo vsem skupaj.
    Med brskanjem po netu sem našla tudi izdelke Elegant Minerals, pa me zanima, če katera pozna oziroma lahko malo pokomentira sestavine:

ELEGANT MINERALS MINERAL MAKE-UP:

Vir: http://www.elegantminerals.com/

1. ) Elegant Minerals 100% pure crushed loose mineral foundation contains only natural ingredients: Titanium dioxide, sericite, iron oxides, mica and ultramarine blue. Free of harmful ingredients such as: preservatives, talc, bismuth, dyes, parabens, carmine or fragrances.

2.) Ultimate Concealer Foundations contain only natural ingredients: Titanium dioxide, sericite, iron oxides, mica, and ultramarine blue, zinc oxide, rice powder, and kaolin clay.

3.) Mineral Rice Powder ingredients include: Rice Powder, Mica, titanium dioxide, iron oxides, ultramarine blue. Free of artificial dyes, perfumes, talc, chemical additives, preservatives and dyes.

4.) Mineral Setting Powders, also known as mineral veils or finishing powders ingredients include: Sericite, iron oxides, and mica. Sheer Translucent contains: Sericite. Free of harmful ingredients such as: artificial dyes, perfumes, talc, chemical additives, preservatives and dyes

5.) Mineral Blushes and Bronzers contain only natural ingredients: Sericite, iron oxides, and titanium dioxide and ultramarine blue. All of our products are Free of preservatives, oil, fragrance, binders, talc, carmine, parabens,
    and other potential irritants. Cruelty free. No animal testing.

6.) Elegant Minerals Eye Shadow: sericite, iron oxides, titanium dioxide, mica, and ultramarine blue.

7.) Mineral Eyeliner Pencil: Iron Oxide, Beeswax, Candelilla Wax, Carnauba Wax, Polyisobutene, Cetyl Alcohol, Trygliceride, Provitamin B5, Vitamin E.

8.) Pro-Vitamin Mineral Eyebrow Pencil: Natural Ingredients: Organic Meadowfoam Seed Oil, Cetyl Stearyl Alcohol, Triglyceride, Beeswax, Carnauba Wax, Candelilia Wax, Titanium Dioxide, Mica, Iron Oxide, Vitamin E Tocopherol, Pro-vitamin B5.

9.) Pro-Vitamin Mineral Mascara ingredients: Distilled water, Iron Oxide, Beeswax, Stearic Acid, Mica, Ceteareth-20, Carnauba Wax, Glycerin, Candelilla Wax, Phenoxyethanol-SA, Gum Arabic, Polyisobutene, Provitamin A & B5, Xanathan Gum, Vitamin-C.

10.) Natural Mineral Lipstick: natural ingredients: Organic Jojoba Oil, Organic Avocado Butter, Stearyl Palmitate, Candelilla Wax, Carnauba Wax, Organic Meadowfoam Seed Oil, Organic Castor Oil, Mica,
    Iron Oxide, Phenoxyethanol-SA, Vitamin E Tocopherol, Provitamin B5, Vitamin C L-Ascorbyl Palmitate,

11.) Pro-Vitamin Mineral Lip Plumper with Organic Peppermint Oil Ingredients: Organic Jojoba Oil, Mica, Candelilla Wax, Iron Oxide, Polyisobutene, Vitamin E Tocopherol, Provitamin B5, Vitamin-C L Ascorbyl Palmitate. Titanium Dioxide, Organic Mint Extract, Phenoxyethanol-SA. Hot Pink contains the natural mineral, Tin Oxide.

12.) Pro-Vitamin Mineral Lip Liner: natural ingredients: Organic Meadowfoam Seed Oil, Cetyl Stearyl Alcohol, Triglyceride, Beeswax, Carnauba Wax, Candelilla Wax, Titanium Dioxide, Mica, Iron Oxide,
    Vitamin E Tocopherol, D&C Red No. 7, Pro-vitamin B5.

Sem že čisto neumna od brskanja za pametnimi mineralci, zaenkrat naročila nekaj testerjev od EDM, vendar so mi tile zgornji všeč, ker imajo tudi povsod testerje, pa mislim, da so še cenejši.
    No ja, hvala za namige in lep pozdrav.
    Z

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sicer ne poznam znamke, ampak njihova stran mi je tako… kicasta. Pol gumbov ne dela (na levi strani npr Before and After)…

Ni mi vsec…
    Prevec je vsega na majhnem prostoru..

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico