ECOTOOLS – Bamboo angled eyeliner brush

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Čopiči ECOTOOLS – Bamboo angled eyeliner brush

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nati Nati 6 let, 2 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

ECOTOOLS – Bamboo angled eyeliner brush

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Tole je moj prvi in zaenkrat edini Ecotools čopič. V uporabi je res vsak dan! Uporabljam ga v glavnem za nanos mineralnih senčil pod spodnje trepalnice (za suh nanos), za kake detajle in za obrvi. dobro se obnese tudi pri nanašanju mineralnih senčil zmešanih z vodo. Skratka res vsak dan pride prav za vsaj eno od teh stvari, če ne za več.

Za nanašanje gel linerja je neuporaben, saj je premehek in ne naredi lepe črte, zato za ta namen raje uporabljam Coastal Scentsovega.

Vizualno je več kot čudovit, dlake so po moje iz takalona, skratka sintetične, odpadla ni niti še ena.

Jaz mu podarjam vse pike, saj tisto, za kar ga uporabljam, opravi več kot odlično.

Aja, kupila sem ga v Lecrercu, cene se ne spomnim, ampak mislim da je bil manj kot 5eur, vsekakor vreden vsakega centa. Ecotools čopiče se dobi tudi v HM Merkatorjih, ampak mislim da niso vedno na zalogi.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico