Ebay

Ta tema vsebuje 241 odgovorov, ima 44 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Sasa Sasa 2 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Zdaj, ko imate že vse PP, se lotimo še Ebay-a. :lol1:

Najprej obiščite http://www.ebay.com in se registrirajte (1.). Z registracijo na US Ebay-u (mislim, da to velja za vse Ebaye a meni je najljubši US) lahko z istim geslom in uporabniškim imenom dostopate tudi do drugih Ebay-ev (.de, .uk …).

Sedaj lahko poiščete recimo UDPP (2.). Velikokrat vam bo v pomoč tudi izbira kategorije (3.) – naša najljubša sumim, da bo Health&Beauty. :devil:
    Kliknite Search oz. pritisnite Enter na tipkovnici.

Zadetke lahko nato sortirate. Izbirate lahko med: izdelki, ki jim bo kmalu potekel čas na Ebay-u; so bili pred kratkim dodani; najnižji ceni (skupaj s poštnino) – moja najljubša izbira :devil: ; najvišji ceni (skupaj s poštnino), najvišji ceni;, tisti, ki so vam najbližji; po državi/regiji prodajalca (up&down opciji); izdelki, ki se najbolj ujemajo z iskalnim nizom ter po kategoriji.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Preveliko število zadetkov lahko sortirate s pomočjo okna na levi strani.

Izberete lahko:
    a. podkategorijo;
    b. lokacija izdelka;
    c. predmeti v okviru označene razdalje od poštne številke;
    d. prikaže le predmete, ki jih lahko plačate s PP;
    e. izbira med predmet za katere morate licitirati oz. tistimi, ki jih lahko takoj kupite (jaz sem neučakana, tako da v 99% izberem drugo možnost :blush1: );
    f. tukaj lahko iščete npr. le med izdelki, ki so v akciji …;
    g. izdelki z brezplačno poštnino (ponavadi imajo taki izdelki potem višjo ceno, tako da previdno);
    h. izdelki, ki so že prodani oz. so se licitacije končale brez nakupa – ugotavljate predvsem neko povprečno ceno izdelka;
    i. izdelke, ki se jim bo čas iztekel v označenem roku;
    j. okvirno iskano ceno: od – do.

Preostalo vam je samo še, da kliknete na Show Items in izbor se bo zmanjšal na najbolj zanimive izdelke. :cheer:

Profile photo of AnaMaria
    AnaMaria
    Udeleženec

@gejba wrote:

naša najljubša sumim, da bo Health&Beauty. :devil:

dej nehi, no :lol1: :D:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Kdo bi si mislil, ane? :lol1:
    Monistat je pomoje edina zadeva, ki sem jo kupila preko Ebaya, ki ni spadala v to kategorijo.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Da ne bom samo jaz nakladala – kako ve izberete kupca? Kupujete samo pri PowerSeller-jih?

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

@gejba wrote:

Kdo bi si mislil, ane? :lol1:
    Monistat je pomoje edina zadeva, ki sem jo kupila preko Ebaya, ki ni spadala v to kategorijo.

Se spomniš mogoče pri katerem prodajalcu si kupila?

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

TUKAJ sem naročila.
    Je bil še en cenejši samo pri nezanesljivem kupcu.
    Večina jih pošlje k nam – ne glede na to kaj napišejo pod države kamor pošiljajo.

Na Ebayu (v bistvu to velja vsepovsod) naj vas nikoli ne bo strah vprašat: če lahko pošljejo v Slo; ali bi se dalo zmenit za kak popust, če naročate več stvari … S prijaznim povpraševanjem se pride daleč. :thumbsup:

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Hvala :hug:

Sem dragemu naročila, da ga kontaktira :cool: To ni make up, tko da sem mu rekla, da naj mi naroči :naughty:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

:lol1:
    Mu povej prvotni pomen gela – funkcijo MU primerja pa obdrži zase. :devil:

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Ja valda, itak da sem mu prvotno verzijo povedala :wink1:

S tem, da sem ga morala prepričat, da se pri nas kaj takega ne da dobit, pa tudi kaj podobnega ne :lol1:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Kolikor jaz vem, nimamo ničesar podobnega. :)) Ti mu pokaži ceno mini Hansaplastovega gela, ki stane 3(?)€ in ga je velikoooo manj kot Monistata.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

a to je to?

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jope. :yes:

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

meni pa na ebay-u ni jasno nekaj glede poštnin :blush1:

če kupim pri enem prodajalcu več različni stvari, mi za vsakega zaračuna tisto prvo višjo poštnino? Ali se da kako dobit tisto drugo nižjo, za drugi in vsak naslednji izdelek. Pa če se da…kako? :confused:

sem še čisto nova na ebayu, pa mi ni nič jasno :lashing:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

ce kupis vec stvari pri enem prodajalcu je najbolje da mu posljes sporocilo, koliko pride vse skupaj, on ti potem poslje paypal invoice (izracuna vse skupaj in ti poslje en racun- ta invoice dobis kot mail na tisti naslov ki ga imas registriranega na paypalu, odpres sporocilo in samo kliknes placaj)
    nekateri prodajalci imajo ze napisano koliko popusta dajo na vec izdelkov, nekateri pa nimajo, v vsakem primeru mu mores pisat da ti poslje skupni racun.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico