Ebay prodajalci

Ta tema vsebuje 19 odgovorov, ima 7 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Gejba Gejba 7 let, 3 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

S katerimi prodajalci na Ebay-u ste imeli pozitivne in s katerimi negativne izkušnje?

Moj seznam prodajalcev s katerimi sem imela pozitivne izkušnje:

JUSTPOLISH: lakci seveda;
    MakeupSpace: MU, zelo prijazna punca, pri kateri sem kupila Revlonov ColorStay svinčnik po najnižji možni poštnini;
    Toys4YourTots: Monistat gel, ki je v tujini cenjen kot primer za podlago.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

sparkling*nails: Zoya lakci, prodaja tudi OPI, Essie, SpaRitual … Nobenih problemov, zelo hitro pošiljanje in odgovarjanje na email-e. :thumbsup:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Gejba, kam bi mene..začetnika pri spletnem nakupovanju :blush1: , najprej napotila kupiti OPI in Zoya lake?

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jaz sem OPI kupila pri Justpolish, ZOYO pa pri Sparkling nails.

Dosti jih pa naročuje tudi pri Opieveryday.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Tnx :flower2: ..verjetno te bom še kaj gnjavila preden bom prva naročila oddala :blush2:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Ti kar. Mogoče samo malo počakaj z Zoyo, da stestiramo kvaliteto. :wink1:

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Naročevala bi za svojo sestro lake, zdaj me pa zanima kaj je boljše,
    -naročit na ameriškem, kjer je ceneje, ampak tam je limit 22evrov, tako da jih lahko maksimalno 4komade vzamem, potem bi naročala dvakrat,
    -ali naj naročim preko angleškega, kjer carine in davka ni, so pa cene malo bolj zasoljene?
    Kaj mi svetujete?

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Ker se cene od prodajalca do prodajalca tako razlikujejo, je verjetno zelo težko kaj pametnega svetovati. Moraš pogledati, kdo kaj ima in kakšne ima cene ter poštnino in potem preračunaš. Žal nimaš druge ;)

Trenutno se UK dokaj splača, ker je funt dokaj ugoden. Vračunati je treba tudi, da iz UK pride znotraj enega tedna in veliiiiiiko manjša verjetnost je, da se paket izgubi ;)

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Jaz kupim po principu hočem takoj – ne rabim takoj (pa tudi koliko si lahko privščim).

V EU kupim kadar se mi za kaj mudi, drugače pa raje počakam 10-14 dni, da pride iz Amerike, ker to le ni tako grozno dolgo.
    Pa vedno preračunam ali me pride skupaj s poštnino (po možnosti DDVjem vred) ceneje tam ali tu.

Prej sem večinoma kar iz Anglije naročala, sedaj pa sem zaradi financ raje probala iz Amerike, ker imajo res ceneje.

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Jap, imajo ceneje, ampak ko to enkrat en paket v vrednosti dobrih 38$ ne pride po treh mesecih, začneš malo drugače razmišljati. Saj še zmeraj naročam iz Amerike, vendar v manjših vrednostih na paket ;)

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Ja, upam, da bo pri meni vse OK in da dobim. En paket sem že dobila v cca 10 dneh iz Amerike, upam, da bo vedno tako. :yes:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Nažalost je res tako, da moraš pri paketih iz ZDA vedno vzeti v račun, da se lahko izgubijo. :(
    Jaz sem do sedaj še vedno imela srečo … čeprav se je že zgodilo, da so zelo dolgo potrebovali, da so prišli na cilj.

darksome
    Član

Torej bo treba še veliko prebrati/prebrskati :read: , jaz pa ebay :roll:

darksome
    Član

Mi lahko potem katera vsaj prodajalce svetuje? Za ameriške že vem, zato me zanima kakšen zanesljiv angleški prodajalec…Prosim :)

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Jaz sem večino naročila pri temu.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico