Dvorec Trebnik

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OBRAZA Dvorec Trebnik

Ta tema vsebuje 32 odgovorov, ima 16 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of sarchee sarchee 5 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Danes sem malo brskala po policah v Mercatorju in odkrila nove izdelke Dvorec Trebnik. Med obračanjem stekleničk sem ugotovila, da zdej to proizvajajo prav za Mercator

Mila, balzame za ustnice in soli za kopel sem že videla prej, danes sem odkrila pa še mislim da 3 nove tonike za obraz…noben ni stari dobri kamilični in noben nima tako preproste sestave. Žal nisem imela časa kaj dobro pogledat in si zapomnit sestavin, vem samo, da nimajo alkohola in da se mi je zdelo še kr ok. Je pa cena malo pod 6eur za kos…prej je bila cena malo nad 2eur :verymad:
    Mislim da je en čajevčev, en aloe vera in še eden…

pa neke balzame za roke imajo na pumpico, pa Body buttre. Balzam z vonjem kokosa sem lahko povohala in noro noro diši…skoraj identično kot TBS-jev Coconut lotion. Verjetno ima BB isti vonj, je pa cena kar zasoljena – okoli 8eur…

skratka kar zanimive stvari

sestavin pa žal nikjer na nestu ne najdem, še slike so švoh

vir

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

sem gledala ze nekaj casa nazaj in kupila samo milo (mislim da mandljevo) ki pa je obupno brezvezno, tako da ga res ne priporocam, se slabse kot kaksen Fa itd. Pa ne govorim o vonju (ki je ok) ampak izsusi kozo tako grozno da kar ne morm vrjet. Pa sem ga sprobala samo za roke in prisezem da se nikoli v zivljenju nisem uporabila slabsega mila. Pa se ni ravno poceni (okrog 2€ mislim da), tako da res odsvetujem (si kar predstavljam kako bi izsusil sele kozo po telesu :scared: )

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Jaz imam njihov balzam za ustnice z meliso in mi je prav všeč :thumbsup:

Tonike sem tudi jaz že gledala, a moram najprej zaloge porabiti, potem pa morda….

Profile photo of Willow
    Willow
    Član

Mmm, ta z meliso se dobro sliši. Predvidevam, da so samo v lončku, ja? To mi ni ravno fajn :no:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

ja samo v lončku so…to so tisti gor na drugi slikici

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

uporabljam tonik z aloe vero za normalno kožo :)
    sicer sem bolj laik kar se tiče sestavin ampak za moje pojme so precej dobre :thumbsup: pa še alkohola ni vmes :)
    bom poslikala sestavine pa boste povedale, če je za kj :wink2:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

jaaaa kuki, to bi bilo super :flower2:

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

kot obljubljeno prilagam fotko :)
    gre pa za tonik za normalno kožo z alojo

http://www.shrani.si/f/P/NY/4cJa4UWS/1/img0210.jpg

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Meni se sestavine zdijo fajn, z izjemo tistega parfuma, ki se ga skoraj nikjer ne moreš izognit. Ni mi pa jasno, zakaj je zadnja vrstica kr v slovenščini :think:

Nina, bi lahko še ti pogledala tole?

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Zadnja vrstica mi zgleda kot SLO povzetek – nekaj podobnega kot imajo Nemci.

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Meni tudi zgleda kot povzetek…

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Zelo površen povzetek..če se že piše za INCI sestavinami prevod, naj bo vsaj natančen, ne pa da se parfum, konzervansi in dišave izpustijo…

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Kakšna se ti zdi pa sestava Nina?

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sestavinsko se mi zdi okej – grem pa prav zdaj nekaj poiskat o omenjenih 2 konzervansih..grem še enkrat počekirat pa povzetek napisat :wink1:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

TUKAJ nekaj o omenjeni mešanici 2 konzervansov

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico