Dvorec Trebnik – izdelki za telo

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA TELESA Dvorec Trebnik – izdelki za telo

Ta tema vsebuje 37 odgovorov, ima 15 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of KuKi KuKi 6 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

@amisa wrote:

..so me pa totalno navdusili losjoni za roke, noro dobro disijo, sestavine so se mi zdele kar ok, predvsem pa mi je vsec steklenicka, ozka, visoka, na pumpico, prav elegantna. Cena je nekaj cez 6€, ko porabim trenutne zaloge krem za roke sigurno sprobam tole, predvsem kokos mi je zelo vsec, videla sem se avokado, shea, pa mislim da se nekaj, pa se ne spomnim :confused:

jaaa, kokosov losjon za roke tako čudovito diši!
    Skoraj identičen vonj ima kot TBS kokos mnjam

se pa menda kar dolgo vpijajo ti losjoni, ne vem kje sem to prebrala…

js si bom pa za poleti sigurno umislila kaj kokosovega, mogoče BB

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

jutri grem sčekirat BBje :dance1: takrat ko sem vzela tonik jih sploh nism vidla :ermm:

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

@kuki* wrote:

sm pa kupla dons BB s sadjem (ubistvu je samo vonj po sadju, dejanskega sadja ni notr :)) ) vonj je sladek, sestavine po mojem mnenju solidne, cena pa ne glih nizka, ampak me je rajcal in sm mogla kupit :blush1: ob priliki fotkam sestavine in poročam o učinkih in nanosu :)

evo vam sestavine masla za telo (sadje) :)

http://www.shrani.si/?u/AC/NucfaxB/img0217.jpg

pa še dve fotki z leve in desne strani, ker se ob straneh slabše vidi :blush1:

http://www.shrani.si/f/1o/iO/2XwqRRqd/img0219.jpg
    http://www.shrani.si/f/3r/Zg/3akjTsvO/img0220.jpg

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Tale BB pa vsebuje malo preagresiven emulgator (sodium lauryl sulfate) :ermm:

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

v kakšnem smislu pa agresiven? izsušuje? :unsure:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Spada med agresivnejše površinsko aktivne snovi in lahko kar močno iritira kožo..sploh pa v izdelkih, ki ostanejo na koži, nima kaj iskati, tudi če je v majhni količini :no:
    Na voljo je precej drugih primernejših :police:

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

ojoj :unsure: no, kšne reakcije še nism mela na srečo. itak sem ga kupila, ker me je zanimal, kako se obnese, pa tut sestavine so se mi zdele kul. je pa čisto predrag :no: še dobr, da ma Balea zj novga, ki mi je pa super :dance1:

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

po novem imajo tudi gel za oblikovanje telesa. Cene žal nevem, ker sploh ni pisalo :ermm: sestavine so se mi pa na 1. pogled zdele v redu.

Profile photo of kresnicka
    kresnicka
    Udeleženec

Jaz sem si pa zdaj, ko so bili izdelki – 40% nabavla maslo Aloja (in Karite – ampak slednji je še zaprt) in moram povedat, da mi je strašno fajn. Sestavinsko sicer ne vem, ampak na kožo odlično pride in kar me je še najbolj presenetilo, je pa vonj! Še noben izdelek za telo mi ni zdržal tako dolgo (še po 7 urah se vonja!). Neverjetno, res! A ga ima katera ali to samo na moji koži tako? In zelo mi diši.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Jaz imam Alojo za roke in Karite maslo za telo. Kremo za roke uporabljam dnevno in ima res močan vonj, včasih se mi zdi kar premočan in mi kar rahlo slabo postane. :silly:
    Masla pa še nisem začela, ker je treba prej starega porabit. :lol1:

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

jaz imam maslo s sadjem, včeraj sem si kupila še losjon za telo z alojo, ki sem ga končno le dobila, ker sem ga iskala že v večih merkatorjih pa ga nikjer ni bilo :roll:

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

@tigica wrote:

..krema za roke (avokadova) pa je totalno zanic.
    Si jo namazem, zacne disat po pretirano mocnem milu, za dve minuti imam navlazene roke potem pa spet izsusene, ce ne ze hujse.
    V glavnem resnicno ne priporocam nobenemu.

Za ta denar se dobi boljse kreme za roke ter obcutno cenejse.

Moja tašča uporablja losjon za roke (kokos) in je z njim kar zadovoljna… Tudi sama sem ga nekajkrat preizkusila in je bil kar ok. Pa še full lepo diši :yes:

Profile photo of gani
    gani
    Član

Jaz imam tudi kremo za roke kokos, samo mi res ni neki presežek od kreme, mi je pa všeč tonik čajevec.

Profile photo of tanca
    tanca
    Član

jaz imam mleko ..karite maslo

sestavine pa so

je to v redu??

Jst sm pa mal po netu brskala za temi izdelki, ker sm vidla da so v merkatorju ful ugodni.

Pa nisem nč kej našla in sm jim poslal mejl in so mi tole rekl:

Kozmetika Dvorca Trebnik je naravnega izvora,brez uporabe umetnih barvil, brez silikonov, brez sestavin na osnovi naftnih derivatov,brez gensko spremenjenih organizmov, brez parabenov, brez EDTA-ja, brez formaldehidov,brez živalskih sestavin (razen sestavin, ki jih pridelajo čebele) in vsebuje visoko vsebnost aktivnih sestavin (jojobino olje, naravni vitamini,…).
    Ni testirana na živalih. Koži-prijazen izdelek. Izdelki so nekomedogeni in ne vsebujejo alkohola (razen tam, kjer je to nujno in je posebej označeno).

Aja, to je bla propadajoča znamka in jo je Mercator kupil, ampak še zmeri delajo po starih, ampak posodobljenih recepturah. Pa une bele embalaže so mercatorjeva znamka in mal slabše sestavine in cenjše, une rdeče embalaže pa so več kot 85 % naravne sestavine in tut mal dražje.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico