DVOREC TREBNIK – Gel za tuširanje kokos

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Čiščenje telesa DVOREC TREBNIK – Gel za tuširanje kokos

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Dreamer Dreamer 6 let, 3 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Opis izdelka:
    Negovalni gel za tuširanje z ekostičnim vonjem kokosa kožo nežno očisti in jo prijetno nadišavi. Obogaten je z izvlečkom grenivkinih pečk, ki kot antioksidant kožo zaščiti in jo neguje. Primerno za vse vrste kože.

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Ta gel sem kupila v Mercatorju, premamil me je predvsem njegov vonj, saj imam zelo rada vonj po kokosu. Vonj kokosa je zelo močen , ki ostane še nekaj časa na telesu po tuširanju. Je ravno prave konsistence in dobro se peni. Koža je po uporabi dobro očiščena in mehka. Kože ne nahrani ne vem kaj.

Embalaža je meni zelo všečna, saj mi je všeč njegov aluminjast pokrov na navoj. Je enostavna za prenašanje in doziranje. Vsebine je 250ml. Koliko je cena, se ne spomnem točno, vendar je kar ugodno. Nakup bom vsekakor ponovila, saj mi je vonj noro všeč. :sendlove:

5/5

Profile photo of Dreamer
    Dreamer
    Član

Ta gel mi je zelo pri srcu zaradi njegovega vonja po kokosu ki ga obožujem. Peni se dobro vendar manj kot ostala tekoča mila, ki sem jih imela. Embalaža mi je simpatična vendar so sedaj menjali pokrovček in ga ni treba več odvijat kar je bol priročno. Koža je po umivanju prijetno odišavljena. Cena v Mercatorju je ugodna, okoli 1,50€.

5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico