DUSH DAS – Red Mania

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of darksome darksome 7 let, 5 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

vir-slika je moja

vir-slika je moja

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Hylocereus Undatus Fruit Extract, Panax Ginseng Extract, Parfum, Citric Acid, Sodium Lactate, Polyquaternium-7, Linalool, Propylene Glycol, Dipropylene Glycol, Coumarin, Limonene, PEG-40, Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Caramel, CI 16035

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Tale gel za tuširanje je prvotno namenjen za moške. Res da je bolj moški vonj, vendar mi zaradi svoje kombinacije med svežim (vsebuje izvleček ginka in pitaje oz. zmajevski sadež;KLIK) in sladkim noro zapaše ob vročih poletnih dnevih. Tudi fant ga rad uporablja. Gel ima res zelo zanimiv vonj, barvo pa še bolj, saj je živo rdeča. Je bolj tekoč in se kar dobro speni, očisti dobro in ne izsuši kože(imam normalno). Vonj bom v toplejših dneh zagotovo uporabljala, za hladne dni pa to ne bo prava izbira. Tudi cena je ugodna med 1 in 2 € se mi zdi. Kupila sem ga v Müllerju. Priporočam.

Ocena 4/5.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico