DUSCH DAS – Vitamin & Pflege – deo roll on

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Antiperspiranti in deodoranti DUSCH DAS – Vitamin & Pflege – deo roll on

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Izdelek sem kupila po tistem ko sem ze porabila Duch Das deodorant z vonjem vrtnice.

Na zalost mi vonj ni odgovarjal (zelo sladkoben), tako da sem ga z muko porabila.

Cena je izredno ugodna, okoli 1,59€ kar je za tako dober izdelek smesno nizko!

Izdelek je v licni embalazi, ki lahko sama stoji na tistih ‘nogicah’, prirocen je za nosenje s seboj saj je narejen iz plastike.

Sama sem ga vedno nosila v torbici, saj je dovolj majhen in zanimiv da je lahko delal druzbo ostalim stvarem.

Duch Das dodoranti so precej obstojni, oz lahko recem kar zelo samo sportnih aktivnosti ne prezivijo najboljse, toda vseeno prezivijo toliko da clovek rece da ne smrdi.

Deodorant je kremast in bel, tako da pusca madeze na crnih oblacilih ki se pa hitro sperejo dol.

Izdelek bom definitivno se kupila, toda ne v tem okusu (vonju).

4/5 zaradi meni presladkega vonja.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

DUSCH DAS-ovi roll on deodoranti so me pozitivno presenetili, saj sem jih prvic kupila zgolj zaradi simpaticne embalaze (ze kar nekaj casa nazaj)

Embalaza je plasticna, ˝narobe˝ obrnjena posodica (v primerjavi z ostalimi deoti) saj imajo kroglico na spodnji strani, kar omogoca dobro doziranje in predvsem enostavno uporabo tudi ko gre vsebina proti koncu saj tako zares porabimo vso.

Vitamin&pflege meni sicer zelo lepo disi, nekako po sladkih pomarancah z vanilijo, vendar se vonj po nanosu kmalu razdisi, tako da se ne mesa s parfumom.

Deodorant sem uporabljala kar nekaj casa in svojo nalogo je dobro opravil. Potenja ne preprecuje (ni antiperspirant) dobro pa se izkaze v preprecevanju nezazelenega vonja. Zdrzal mi je cel dan in tudi med telesno aktivnostjo me ni pustil na cedilu.

Edina slaba lastnost je ta, da nazalost pusca madeze na oblacilih (se posebno temnih) tudi ko se enkrat posusi. Sicer madezi niso trdovratni in ogromni, vendar vseeno vidni.

Do koze je nezen, ni mi je drazil niti ce sem ga nanesla takoj po depiliranju.

Cena je okoli 1,5€ v mullerju kar je za dober deodorant zares ugodno tako da ga zelo priporocam!

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico