DUSCH DAS – Alaun sensitive deodorant

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Antiperspiranti in deodoranti DUSCH DAS – Alaun sensitive deodorant

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 10 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

* na sliki na levi strani

vir

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Deodorant sem kupila, ker sem bila z vecino dusch das deodorantov zadovoljna in tudi ta me i razocaral.

Pakiran je v dozi pod pritiskom, embalaza je simpaticna, na sredini malo ozja kot na kocih. Pokrovcek dobro tesni in izdelek lepo prenasa transport.

Vsec mi je njegov svez, izredno nezen vonj, ki se kmalu po nanosu razdisi (super, da se ne mesa s parfumom).
    Imam normalno kozo, vendar rada pod pazduhami uporabljam izdelke za obcutljivo kozo za vsak slucaj. Koze mi ni drazil, tudi ce ga nanesem takoj po depilaciji.

Potenja ne preprecuje, uspesno pa preprecuje nastanek neprijetnega vonja, tudi med fizicno aktivnostjo in res zdrzi cel dan. Tudi proti veceru sem se vedno sveza in vsec mi je, da je tako zanesljiv.

Na oblacilih madezev ne pusca (vsaj zaenkrat tega se nisem opazila), kar mu stejem v dodaten plus.

Cena je okoli 1,5€ v Mullerju, kar je za tako dober deo (vsebine je 150ml) vsekakor zelo ugodno in ga bom zagotovo se kupila.

Priporocam, ce potrebujete zanesljiv deo, ki bo nezen do vase koze, z neznim vonjem in obenem se cenovno ugoden!

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico