DR.SCHELLER – Regenerativna dnevna krema

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Kreme in losjoni DR.SCHELLER – Regenerativna dnevna krema

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of elchy elchy 6 let, 8 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Sestavine:
    aqua, caprylic/capric triglyceride, helianthus annuus seed oil, glycerin, cetearyl alcohol, shorea stenoptera butter, carthamus tinctorius oil, prunus armeniaca kernel oil, prunus amygdalus dulcis oil, glyceryl stearate citrate, mangifera indica seed oil, cetearyl glucoside, xanthan gum, tocopherol, salvia hispanica extract, lecithin, ascorbyl palmitate, ascorbic acid, benzyl alcohol, sodium benzoate, potassium sorbate, alcohol, citric acid, parfum, linalool, geraniol

Opis od proizvajalca:
    Popolno in globinsko delovanje s pomočjo NanoSolves, naravnih transporterjev učinkovin.

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

To kremo mi je priporočila prijateljica. Imam suho kožo in z njo sem zadovoljna. Krema se dobro maže in hitro vpije. Po uporabi kreme, je koža mehka in nahranjena. Na obraz si jo nanesem zjutraj. Vonj mi je zelo všeč. Embalaža je steklena in lepa, vendar mi ni preveč praktična za prenašanje. Sama imam raje kreme v tubi, saj so mi lažje za doziranje. Cena je malo čez 10€, kar pa ni pretirano. Nakup bom vsekakor ponovila. :thumbsup:

5/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico