Dr.SCHELLER – Nežni čistilni gel z granatnim jabolkom

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Čiščenje obraza – gel, pena, mleko, robčki Dr.SCHELLER – Nežni čistilni gel z granatnim jabolkom

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Artemida Artemida 6 let, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Sestavine:
    aqua, glycerin, coco glucoside, sodium cocoyl glutamate, sodium lauryl sulfoacetate, xanthan gum, punica ranatum extract,benzyl alcohol, sodium chloride, carrageenan, sodium benzoate, potassium sorbate, alcohol

Opis izdelka:
    Gel vsebuje nežne čistilce ter izvlečka granatnega jabolka in irskega mahu.

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Gel uporabljam že par mesecev in sem komaj na drugi tubi.

Gel je goste konsistence, brez barve in brez vonja. Je pa res nežen gel ki ne izsušuje kože in jo celo navlaži. Po umivanju ne zateguje, kar je meni zelo všeč.

Porabi se ga izredno malo, za cel obraz ga je potrebno izstisniti za velikost graha.
    Zelo dobro očisti puder z obraza in po umivanju imam res občutek da je koža očiščena.

Embalaža je lepa srebrna tubica, ki je postavljena na glavo. Glej se malo težje izstisne iz embalaže, ampak to ni prevelik problem saj se ga zelo malo porabi.

Pri meni je tale gel vsekakor must-have! Zelo priporočam.

Ocena:5/5

Profile photo of Bree
    Bree
    Član

Jaz se bom tudi po vsej verjetnosti vrnila k temule gelu, če vmes ne najdem kakšne alternative.
    Tale gel je super, če pride v oči ne peče, res pa je da meni malo izsuši kožo,ker imam že itak ful suho, ampak se da potrpeti.

4/5

Profile photo of Artemida
    Artemida
    Udeleženec

Gel sem uporabljala pred časom in mi je bil še kar všeč. Je zelo gost in se precej peni, zato se ga za umivanje obraza porabi izredno malo.

Je skorajda brez barve in vonja, kar mi je ustrezalo, saj ne maram kozmetike z močnim vonjem, ker se tako vonja hitro naveličam.

Gel sem uporabljala za umivanje zjutraj in zvečer, tudi okrog oči. Kožo mi je lepo očistil in mi je ni izsušil, kar je zame še posebej pomembno. Odstranil mi je tudi tekoči puder in nažen makeup.

Točne cene se ne spomnim, vem pa, da sem ga kupila v DMu. Sicer me sedaj mikajo drugi geli za obraz, tako da tega ne bom ponovno kupila, mu pa vseeno dam dobro oceno.

5/5.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico