DR. SCHELLER – Mattierende Feuchtigkeitscreme Ananas

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Kreme in losjoni DR. SCHELLER – Mattierende Feuchtigkeitscreme Ananas

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

VIR

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Kremo sem kupila na znizanju za 50%, saj so imeli razprodajo ker so prenovili izgled kreme.

Tako sem namesto malo cez 7€ placala slabe 3€ za zelo kakovosten izdelek.

Sama krema je v licni stekleni embalazi, ki je sicer malce neprakticna saj je tezka. Izgled mi je bil vsec, saj je delovala tako zelo starinsko.

Vonj je bil obupen. Katastrofalen. Po plesnivem anasu zelo skoncentrirano. Sem se prav silila da sem se ga navadila.

Kremo sem uporabljala le tri mesece, potem sem jo dala naprej sestri, saj mi ni vec odgovarjala.
    Na zacetku sem imela lepo navlazeno kozo razen na licih me je malce vleklo ampak ni bilo problematicno. Po treh mesecih me je povsod kamor sem jo nanesla zacelo peci.

Sama krema ni slaba, verjetno bi jo kupila ponovno toda v toplejsih mesecih saj se mi ne zdi dovolj hranilna za pozimi.
    Na zalost so izdelek prenovili, ne vem ce so prenovili tudi sestavine.

3/5 zaradi zapoznele reakcije.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico