DR. HAUSCHKA – Clarifying Toner

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Toniki DR. HAUSCHKA – Clarifying Toner

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of violet beauty violet beauty 5 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

vir

Sestavine:
    Aqua, Alcohol, Anthyllis Vulneraria, Calendula Officinalis, Tropaeolum Majus, Aesculus Hippocastanum, Echinacea Pallida, Hamamelis Virginiana, Bellis Perennis, Parfum, Citronellol*, Geraniol*, Linalool*, Lactic Acid.
    * component of natural essential oils

Opis izdelka:
    DR. HAUSCHKA – Clarifying Toner

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Tonik sem kupila lani po priporocilu prijateljice, ko sem imela manjse probleme z mozoljcki.
    Sploh ne vem zakaj sem ga uporabljala, glede na to da ima alkohol ze na drugem mestu.
    Steklenicka je sicer lepa, steklena in prakticna za uporabo (sprej), vonj je dokaj mocan (zeliscno alkoholen).
    Mojo mesano kozo mi je kratkorocno sicer lepo navlazil, po nanosu je bila koza sijoca, napeta in mehka vendar mi jo je po dolgorocni uporabi zelo izsusil in sem rabila kar nekaj casa, da sem jo spravila v normalno stanje, prav tako mi ni pomagal v boju z mozoljcki. Uporabljala sem ga v kombinaciji s scheller cistilnim gelom in razlicnimi kremami (essential vrtnicno, garnier fresh) in pod vsako kremo se je dokaj dobro obnesel.

Cena je pretirana, mislim da okrog 15€ in glede na to da gre za pravo alkoholno bombo ga ne priporocam prav za nikakrsno kozo!

Tonik mi je všeč, vendar ni noben presežek, sploh za tako ceno. Super je embalaža, saj se ga da razpršiti, je dobro “pozdravil” mojo izsušeno kožo, vendar res ni vreden denarja.

Ocena: 2/5 (zaradi cene)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico