DR. GRANDEL – Puriface 2 in 1 cleansing foam

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Čiščenje obraza – gel, pena, mleko, robčki DR. GRANDEL – Puriface 2 in 1 cleansing foam

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Ella Ella 7 let, 6 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

vir

Sestavine:
    Aqua, Butylene Glycol, Glycolic Acid, Decyl Glucoside, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Laureth – 8 Sulfate, Sodium Hydroxide, Sodium Citrate, Tartaric Acid, Magnesium Laureth Sulfate, Magnesium Laureth – 8 Sulfate, Sodium Oleth Sulfate, Magnesium Oleth Sulfate, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Parfum (Fragrance)

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

No, jaz to peno imam… Uporabljam jo po potrebi in sicer takrat, kadar imam bolj mastno kožo in se mi naredijo kakšni ogrci ali mozoljčki. Lahko samo rečem, da kožo res dobro očisti, prav globinsko…zdi se mi tudi, kot bi malo regulirala izločanje maščobe… Sploh pa mi je všeč zelo prijeten občutek ob čiščenju, je res taka svilena… :silly: Za občasno čiščenje mi je zelo všeč!

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico