DR. DIMA COSMINOLOGY – Global Debris Remover

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Čiščenje obraza – gel, pena, mleko, robčki DR. DIMA COSMINOLOGY – Global Debris Remover

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sestavine:
    aqua, sucrose cocoate, PEG-7 glyceryl cocoate, glycerin, butylene glycol, disodium cocoamphodiacetate, sodium hyaluronate, dimethylsiloanol, carbomer, cocomidopropyl betaine, treithanolamine, polysorbate-80, xanthan gum, tocopheryl acetate, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, potassium sorbate, propylparaben, butylparaben

Opis izdelka:
    Odstranjevalec ličil na vodni osnovi.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Uf.. na tega sem pa kar malo pozabila :)!
    Vem, da ga imam se nekje doma… ampak kjerkoli je, je pozabljen (pa ni slab).

V glavnem, dobila sem ga kot nagrado za najboljsi MU za valentinov natecaj.

Embalaza je prakticna, pumpuca, ki se z obracanjem glave zaklene v nepremicen polozaj.
    Doziranje je enostavno.

Konsistenca je zelo redek gel, belkaste barve (bolj nezno rumene).
    Vonj je naraven, rahlo kiselkast (ne vem zakaj mi imajo vse te naravne zadeve rahlo kisel vonj). Ni prijeten, ampak tudi motec ni. Z izpiranjem vonj izgine.

MU odstrani fenomenalno dobro, ceprav ce zaide v oci me zacne peci. Je nezen, ampak temlejit.
    Na zalost mi kozo nekoliko izsusi na suhih predelih (zgornji del cela), kar se mi dogaja le pozimi. Poleti mi je bolj odgovarjal.

Porabi se ga izredno malo (kar prica na to, da ga imam skoraj 1 leto in ga je se vedno 3/4 notri, ceprav priznam da sem ga zelo malo uporabljala ker sem enostavno pozabila nanjga).

Sam izdelek je dober, toda tudi tega ne bi ponovno kupila ker je se toooliko ostalih izdelkov za preizkusiti.

4/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico