DR. DIMA COSMINOLOGY – Corrector

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za obraz DR. DIMA COSMINOLOGY – Corrector

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Korektor sem dobila v dveh odtenkih. Najsvetlejsem (z roza podtonom) ter rumenem.

Embalaza je zelo prirocna, spominja na embalaze lip glossov. V embalazi se nahaja palcka z gobico, ki omogoca lazji in bolj higienicni nanos.

Za dobro prekrivnost je potrebno zares malo izdelka. Korektorja sta kremasta, s tem da je rumen malce bolj gost in za odtenek tezje mazljiv.

Rumen dobro prekriva rdece tocke na obrazu, roznat pa podocnjake.
    V vsem casu kar ju imam mi nista naredila nobenega izbruha mozoljev, kar je vedno plus.

Oba sta dobro obstojna, na koncu dneva sem imela korektor se vedno tam kamor sem ga dala.
    Oba izgledata tudi zelo naravno, ko ju blendamo v kozo.

Cena korektorja je 22$ na tubo, kar se mi zdi dobra cena, saj sem nasla korektor ki mi popolnoma ustreza.

Vonj je nezen toda umeten. Mene zaenkrat ne moti, saj ni motec.

Nakup bi definitivno ponovila.

4/5 zaradi moznosti dobave edino preko spleta!

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico