DOVE – Ultimate Clear

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tropicana
    tropicana
    Član

vir

Jaz mam tegale in je super

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Če in ko boš mela čas, bi te prosila, da natipkaš sestavine :flower1: ..ni se ti treba preveč obremenjevat s točnim zapisom (če nisi navajen, jih je včasih že težko prebrat..)- lahko potem jaz uredim.
    Kateri vonj pa imaš? :lashing:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Dodorant sem kupila po tistemu, ko sem se navelicala obicajnih roll on deodorantov.

Kupila sem ga v klasicnem vonju (tisti z modrim pokrovckom), ker sem tudi takega uporabljala prej samo da roll on verzijo.

Izdelek disi lepo, saj sicer ga ne bi kupila. Na kozi se je kar dobro obdrzi in razen ce je kaksen hud toplotni val vzdrzi skoraj do vecera.

Embalaza je prirocna, plasticna s plasticnim pokrovckom in kolesckom za doziranje. V bistvu mi embalaza ni bila vsec, saj je bilo tezko nositi deodorant s seboj, saj se je med potjo velikokrat kar razlomil.

Izdelek je kremast in bel, tako da pusca bele sledi na oblacilih.
    Ni mi bilo vsec, da ce sem nanesla malo vec deodoranta, da so zaceli koscki deodoranta luscit.

Nakupa ne bom ponovila, ceprav je cena ugodna (malo pod 3€).

3/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico