DOVE – Supreme Cream Oil Ultra Rich Velvet Body Wash

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Čiščenje telesa DOVE – Supreme Cream Oil Ultra Rich Velvet Body Wash

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of darksome darksome 7 let, 6 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Sestavine:
    Petrolatum, Water, Sodium Lauryl Sulfate, Polybutene, Hydrogenated Polyisobutene, Polyisobutylene, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Lauric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Fragrance, Sodium Hydroxypropyl Starch Phosphate, Glycine Soja (Soybean) Oil (or Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil), Cocamide MEA, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Isostearic Acid, PEG 14M, Lauryl Alcohol, Propylene Glycol, DMDM Hydantoin, Tetrasodium EDTA, Etidronic Acid, Iodopropynyl Butylcarbamate, Green 3 (CI 42053), Red 40 (CI 16035), Titanium Dioxide (CI 77891)

Oboje vir

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Tale gel za tuširanje imam trenutno doma. Kožo imam po telesu normalno, neobčutljivo. Vonj tega gela oz. lahko bi že rekli skoraj kreme je tipičen Dove firmi, težko ga opišem-meni se zdi zelo milnat, kar mi je izjemoma všeč. Uporabljam ga za pocrkljanje, relaksacijo :cool: imela sem tudi že modrega iz te linije, pa težko rečem če se močno razlikujeta po vonju. Moder mi je skoraj malo bolj všeč. Oba pa dobro navlažita. Sicer nimam suhe kože, ampak se občuti razlika proti drugim izdelkom. Izdelek je gostejša bela do rožnata krema. Na kožo se nanaša zelo lepo, ker je tako kremen, se pa zaradi tega tudi spira malce težje. Embalaža je vizuelno lepa, tudi svojo funkcijo dobro opravlja, saj je obrnjena na glavo, tako da bo tudi na koncu poraba praktična. Pokrovček je tudi ok.

Ocena 4/5.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico