DOVE – Supreme Cream Oil Sleek Satin Body Wash

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Čiščenje telesa DOVE – Supreme Cream Oil Sleek Satin Body Wash

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 7 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Sestavine:
    Water, Glycine Soja (Soybean) Oil (or Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil), Petrolatum, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Lauric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Hydroxypropyl Starch Phosphate, Fragrance, Polybutene, Hydrogenated Polyisobutene, Polyisobutylene, Cocamide MEA, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Isostearic Acid, PEG 14M, Lauryl Alcohol, Propylene Glycol, DMDM Hydantoin, Tetrasodium EDTA, Etidronic Acid, Iodopropynyl Butylcarbamate, Ext Violet 2, Green 3, Red 33, Titanium Dioxide

Oboje vir

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Tudi tale gel mi je zelo všeč za relaksacijo, pomirjanje. Vonj je bolj kot ne milnat, ampak mi to pri Dove izdelkih pač nekako ugaja. Gel je pastelno modre barve, skoraj na sivko rahlo povleče. Nanos je kremnat, lepo se peni, odstranjevanje pa je majčkeno težje. Občutek po tuširanju je nahranjena koža, čeprav mi tudi manj hranilni izdelki zadostujejo(imam normalno, neobčutljivo kožo). Embalaža je vizuelno zelo lepa in hkrati praktična. Tale kremni gel mi je kar hitro pošel, saj mi je v zimskih časih zelo ugajal. Mislim, da ga bom spet kupila pozimi :lashing: . Ocenila bi ga z oceno 5, pa verjamem da obstaja še kaj boljšega(vsaj glede sestavin). Cene se ne spomnim, mislim pa da je okoli 2-3€.

Ocena 4/5.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Tale gel za tuširanje sem dobila za darilo.

Po telesu imam precej suho kožo (še posebej določene predele telesa, kot so spodnji del nog) in mi je ta gel odgovarjal.
    Vonj je precej močan, meni prijeten.
    Na koži se spremeni v pravo kremo (ne peno) in se potem precej težko spere s telesa. Vendar mislim, da ravno je ravno zaradi tega potem koža zelo mehka. Tudi vonj se še kar nekaj časa obdrži.

Moti me embalaža, ki je obrnjena na glavo in gel zelo rad uhaja skozi precej debelo luknjo in potem vse skupaj izgleda zelo packasto.

Cena mislim, da je med 2 in 3€.

Splošna ocena:
    4/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico