DOVE – Beauty Care Shower Burst

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Čiščenje telesa DOVE – Beauty Care Shower Burst

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of darksome darksome 7 let, 6 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Sestavine: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide MEA, Parfum, Isopropyl Palmitate, Hedychium Coronarium Flower/Leaf/Stem Extract, Zingiber Officinale Root Oil, Prunus Persica Nectarina Fruit Extract, Acrylates Copolymer, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Propylene Glycol, Glycol Distearate, PPG-12, Laureth-4, Ethylhexylglycerin, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 14700, CI 19140.

vir;sestavine so prepisane z embalaže, ki jo imam doma.

vir

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Po telesu imam normalno kožo, tako da mi tovrstni izdelki skoraj nikoli ne izsušujejo kože, tudi ta mi je ne. Tudi kakšne dodatne nahranjenosti ne čutim po uporabi. Izdelek se dobro peni in porazdeli po koži. Konsistenca gela je nekaj srednjega, barve je perlasto oranžne. Gel diši po nektarinah in belem ingverju, se pa da navohati v ozadju nekaj umetnega. Sama embalaža je luštna in praktična, pokrovček se dobro zapira. V celoti se mi izdelek ne zdi slab, verjetno pa nakupa ne bom ponovila, ke sem se že zdaj(porabljen je na pol) naveličala vonja. Ocenjujem ga nekaj srednjega, ker sklepam da bi tistim z zelo suho kožo bil premalo, ter zato, ker vem da obstajajo še boljši geli (predvsem sestavinsko). Natančne cene nevem, mislim pa da se vrti okoli 2, 3€

Ocena 3/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico