DONTODENT – Palčke z zobno nitko

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Nega zob in ustne votline DONTODENT – Palčke z zobno nitko

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Chanel Chanel 5 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki

Te palčke sm kupila v DM, za 32 kosov sm nekaj manj kot 1€. Kupila sm jih, da si lažje počistim medzobne dele med zadnjimi zobmi, ki jih z navadno nitko težko dosežem.

Palčke imajo na eni strani nitko, na drugi strani pa zelo ošiljeno konico. Poleg dobimo še “žokec” za prenašanje ene palčke. Embalaža je zelo priročna, saj jo lahko vedno zapremo (ima “zadrgo”):lol1: tako da je primerna tudi za prenašanje ne da bi palčke padle vn.

Zelo dobro se nitka izkaže pri čiščenju mezobnih prostorov zadnjih zob, medtem ko pri sprednjih zobeh pa je nitka celo malce predebela in jo komaj spravim med zobe, zato jih sedaj uporabljam le za zadnje zobe. Drugo stran palčke pa včasih koristim kar namesto zobotrebca.

3/5 – Ker je na voljo le ena debelina nitke, ki je zame predebela, jih verjetno ne bom kupila več.

Profile photo of Chanel
    Chanel
    Udeleženec

Tole sem enkrat ‘ukradla’ sestri in od takrat so moja stalnica.
    Cena je ugodna, palčk je notri precej (32).
    Uporabljam vsak dan, dobro opravijo svojo nalogo. Nitka meni ni predebela, z njo očistim vse medzobne prostore.
    Všeč mi je tudi konica, za moje pojme zelo uporabna.
    Nakup ponavljam že kar nekaj časa, in še bom :lol1:
    5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico