DOLCE&GABBANA – The One

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Parfumi DOLCE&GABBANA – The One

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Artemida Artemida 6 let, 2 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Artemida
    Artemida
    Udeleženec

Opis izdelka:
    Cvetlična dišava.
    Zgornje note vsebujejo citrusne mešanice bergamotke in mandarine ter sadne note ličija in breskve, osrednja nota parfuma pa je izrazito cvetlična – bela lilija, šmarnica in jasmin.

Sestavine:
    Alcohol denat, Parfum/Fragnance, Aqua/Water, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Propylene Glycol, Methylparaben, Benzyl Salicylate, Buthylphenyl Methylpropional, Limonene, Hexil Cinnamal, Geraniol, Linalool, Citronellol, Benzyl Benzoate, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Benzyl Alcohol, Citral, Benzyl Cinnamate, Isoeugenol, Amyl Cinnamal, Cinnamal, Eugenol, Ci 15985/Yellow 6, Ci 60730/Ext.Violet 2

Profile photo of Artemida
    Artemida
    Udeleženec

The One je zaenkrat edini parfum, ki sem ga več kot enkrat kupila. Je moja stalnica od jeseni pa tja do spomladi; tudi v poletnih mesecih ga rada uporabim za kak romantičen večer.

Je citrusno-cvetličen parfum, za katerega mnogi kritiki trdijo, da “ni nič novega”, ampak meni odgovarja. Na moji koži se vonj zelo dolgo obdrži; všeč mi je tudi zato, ker je zelo eleganten, bogat in ženstven, zato se tudi sama počutim bolj samozavestno, ko ga nosim.

Embalaža je težka pravokotna steklenička z velikim zlatim pokrovčkom in dobro povzema elegantnost in prefinjenost vonja parfuma. Zelo mi je všeč, saj ne maram preveč nakičenih stekleničk.

Skratka, parfum je moj “The One”, zato ocena 5/5.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico