Dnevna rutina čiščenja/nege telesa

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA TELESA Dnevna rutina čiščenja/nege telesa

Ta tema vsebuje 12 odgovorov, ima 11 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Boogey Woman Boogey Woman 5 let, 4 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

tale video sem vam hotla pokazat – me je res presenetlo, koliko dišav dajo nekateri nase (ne da kritiziram, če jim je všeč..okej:))

[youtube:2sxnazwo]http://www.youtube.com/watch?v=VDAULPwKC3w[/youtube:2sxnazwo]

če uporabim body splash je to zame nadomestilo za parfum :)) ..oz. če uporabim odišavljeno mleko za telo, uporabim čez samo še malo parfuma in seveda izdelki morajo biti nujno ujemajoči. kakorkoli že – nisem oboževalec preveč odišavljenih krem za telo, ravno zato, ker se mi zdi, da se potem vse pomeša s parfumom itn.
    aja – dobro kremo/mleko iz iste linije kot je parfum pa je skoraj nemogoče najt :P

Profile photo of nikapika
    nikapika
    Udeleženec

Kakšna je sicer funkcija body splash-a? Dišava ali nega? :think:

Sem na hitrco pogledala, pa ne vidim čisto smisla v tako natačnem umivanju, sploh tam ko 15x ponovi, kako pomemben je scrub :roll: in dišavljenju (zdaj se to bere kot da se jaz tu in tam površno umijem :)) ). Hočem povedati to, da ob takem režimu človek ni daleč do suhe in razdražene kože.

Profile photo of Yulee
    Yulee
    Udeleženec

Uh, kako lahko osem minut govoriš o tuširanju? Seveda nisem pogledala do konca.. :lol1:
    Meni se gre pri jutranjem tuširanju predvsem za čistočo (in se mi po navadi mudi), po večernem pa si privoščim maslo za telo in masažno ploščico iz Lusha. Ampak ne uporabljam nobenih parfumov, bodysplashev in česa podobnega razen deota. Sploh podnevi bi me motilo, če bi preveč dišala.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

mogoče pa dela kje v rudniku, da se mora tako drgnit in pucat vsak dan…
    pa hecno mi je, tako dezinficirana, pa uporablja tisto mrežco, v kateri se nabira tisoč in ena bakterija, bljak

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

@nati wrote:

mogoče pa dela kje v rudniku, da se mora tako drgnit in pucat vsak dan…
    pa hecno mi je, tako dezinficirana, pa uporablja tisto mrežco, v kateri se nabira tisoč in ena bakterija, bljak

:lol1:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

mi je zanimivo, da body splash jemljejo tudi kot neke vrste čiščenje(dezinficiranje z alkoholom?), vsaj jaz sem delno tako razumela. :dontknow: to sem tudi že nekje drugje videla/brala. poleg tega pa je v teh ameriških body splasih dokaj pogosto tudi triclosan ..in s tem se vsak dan špricat, da še fajn vdihavaš zraven..

zgleda da so čez lužo kar slabo poučeni o teh stvareh.
    tudi na oprah sem enkrat gledala, kakšne gele za tuširanje so priporočevali – sestavinsko zelo slabe (a dišeče), po drugi strani pa toliko poučujejo o zdravi hrani, zdravem načinu življenja…pri kozmetiki pa tema.

Profile photo of majams
    majams
    Član

Ojej, parfumski overdose :hairup:

Profile photo of cupcake
    cupcake
    Član

Hjoj,ta pa res ni pri zdravi pameti.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Kaj sploh je body splash? :o Saj ce mi nobena ne razlozi, bo stric google vedel.. ampak sem malo lena danes. :lol1:

a ni to neka parfumska voda…pac malo manj oz. kr dost manj intenzivno k parfum….
    hmm..zdej pa ne vem..a mam prou al ne…:)

vsekakor na punca pretirava:) OMG pa skos govori scrub scrub scrub..pol pa tisoc enih disav nase vrze, k pomoje v njeni blizini kr skup pades od overdose vonjav:) hehehe

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

jaz bi tak dermatitis staknila, da si eno leto ne bi opomogla…če bi scrubala vsak dan in se po tem še dnevno zalivala z body spalshi.

ja, body splash so vodice za telo – zelo mala koncentracija parfuma, vendar glede na to, da to naneseš na celo telo…se potem kar vonja.

Profile photo of freakica
    freakica
    Član

in potem gres po ulici mimo nje, ti postane od intenzivnih disav slabo, ter se obracas okol in isces afno, ki se je spotaknila in padla v liter parfuma…

Tole z umivanjem res pretirava. Drugače ma ostale nasvete super tale punca :)
    Pa delam v trgovini z oblačili. včasih nekateri tako dišijo, da to še na cujnah pustijo .. sploh italijanke :D

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico