DM

Ta tema vsebuje 439 odgovorov, ima 74 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of purple_rain purple_rain 1 leto, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

V dm-u je velik plus zame mir pred prodajalkami.. ena boljših drogerij, če hočeš pri šopingu imeti mir in se sam odločat glede tega, kaj boš prijel v roke in kaj ne :peace: ..malo pa me moti, da me prodajalke pozdravijo pri vstopu v trgovino, še enkrat ob srečanju med policami, in na koncu še na blagajni :huh:

Profile photo of Ezz
    Ezz
    Član

Ja Nina, a bi blo bolš da bi zalajale nate? :banned:

Meni je pa všeč pozdravljanje in prisiljena prijaznost, maš vsaj občutek, da te hočjo tam v trgovini :yes:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Maybe :lol1: ..sej pa sem velik ljubitelj živali

Nočem, da mi kažejo, da me hočejo- rada bi mir med mojo meditacijo jemanja škatlic v roke in branja sestavin!! :angel3:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Res je hecno, ko te v roku 5 min najmanj 3x pozdravijo. Vendar raje vidim, da so “preveč” prijazne kot da so osorne. :thumbsup:

Te pa res zna pozdravljanje motiti pri prebiranju sestavin. :lol2:

Profile photo of Andreja
    Andreja
    Udeleženec

Jaz sem čist srečna, če me med brskanjem po dm prodajalke pustijo pri miru… :thumbsup:

Sej so čist prijazne, dokler ne začnejo s “strokovnimi nasveti” glede izdelkov. :no:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

danes v dm-u na rimski je bilo super :lashing: – s sošolko sva dobre pol ure zbirali regenerator in masko (za sošolko) in sva imeli res mir :thumbsup:

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Tole me spravlja v jezo..sklepam, da so ti izdelki bili kupljeni v nemčiji, tako da pravzaprav nevem če to prodajajo tudi v avstrijskih, pa vendarle;
    Poleg tega, da pravite, da imajo na voljo Alverde kozmetiko in izdelke firme Catrice, se pri njih dobijo tudi esprit čopiči(in kozmetika?), poleg tega so na voljo tudi ebelin čopiči(kaj pa SLO? :verymad: ) in pa neka nova kozmetika p2, ki je očitno v nemško govorečih deželah kar popularna..

klik

Profile photo of Willow
    Willow
    Član

Čopiči pa res fini izgledajo :scared:

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Meni najbolje izgleda tisti tavelik “čopič”, na levi strani :lol1: . Zgleda, da se je en oranžko malo na fotoko “prislinil”.

darksome
    Član

:lol1: lušten “čopič” :yes:

glede pravih čopičev, bi bilo prav super če bi jih prodajali tudi tukaj, ko imamo takšno socialo od čopičev

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ja, une oranžne “čopiče” dobiš tud pri nas :lol1: :lol1: :lol1:
    Js mam skor takega, samo da moj (“čopič”) je tigrast :wink1:

darksome
    Član

:lol1:

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Saj imam jaz tudi na voljo dva taka “čopiča” :lol1: .

Drugače je pa res pri nas ena velika revščina od čopičev. Meni so bili še najboljši od ArtDecoja. Mislim, da imam 3 ali 4 njihove. In ko jih zdaj primerjam s CS, niti niso kaj dosti slabši. So pa, kolikor se spomnim, kar nekaj dražji.

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Pri nas je izbira res žal revna. Kar je poceni, je tudi slabo po kvaliteti. Kar je boljše po kvaliteti, pa so cene zasoljene. Približno tako imam jaz občutek, da je pri nas. Če res neko črto potegnem na sredini. So odstopanja…

Za tole p2 kozmetiko sem tudi jaz že slišala oz. prebirala o njej, a je še nisem zasledila v Nemčiji.

darksome
    Član

Naj bi jo imeli v DMu..ampak nevem katerem avstrijskem, nemškem?

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico