DM Sundance

Ta tema vsebuje 28 odgovorov, ima 11 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nati Nati 6 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Uuuuu kaj sem js našlaaaaa :D: :D:

vsi izdelki Sundance na eni spletni strani in povsod so navedene sestavine :D:
    KLIK

Nina, najbolj hvaležen človek na tem svetu bom, če malo prečekiraš sestavine izdelkov za sončenje (predvsem linijo brez emulgatorjev in dišav – sensitive) in linijo za po sončenju :blush1: :flower2: :flower2: :flower2: in izpostaviš najboljše :flower2: :flower2: :flower2:

hmm…čeprav sensitiv sprej 20 nima pravih sestavin…not je navaden alkohol…ne denat

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Nati super tema! Mene tudi zanima isto kot Nati.. Linija brez emulgatorjev. :flower1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

js sem kar kupila nekaj za sončenje in nekaj za po sončenju. Upam da me bo Nina pohvalila, sicer grem pa še enkrat v šoping :lol1:

moram rečt da sem navdušena nad Sundance znamko! koliko izbire! UAU! in nikjer drugje nisem našla nič ‘brez parfuma, konzervansov in emulgatorjev’

izbrala sem sensitiv sprej za sončenje (na Sundance uradni spletni strani so sestavine tega spreja napačne, na moji fotki so pravilne – prepisane iz embalaže, meni se zdijo tudi precej boljše), pa Aloe vera gel za po sončenju, ki začuda ni preveč lepljiv

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Jaz sem tudi kupila tale gel, bom videla, kako se bo kaj obnesel … Skos sem na soncu, ker imam trikrat na teden tekaške treninge še ali že po soncu, pa ne prenašam nobene kreme, ker se ful potim + še bolj vroče mi je, če se s čim proti soncu mažem …

Pa še na morje grem čez 10 dni, tako da mi bo sigurno prav prišel. Upam le, da ni preveč lepljiv.

Aja, nimam pa pojma, kaj naj si za morje od zaščite kupim. Kak predlog?

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

V temi Kreme z UV zaščito sem dala kar nekaj predlogov in sedaj nestrpno čakam na izkušnje drugih.

Ti od DM-a me žal do sedaj niso prepričali.

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Tudi jaz sem kupila nekaj teh stvari, pa to še preden sem videla tole temo :lol1: Ker sva se šli s prijateljico kopat, nisem pa imela ničesar za sončenje. Se mi zdijo kar fajn, no…

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

meni se ta aloe vera gel ne zdi preveč lepljiv (tisti modri sundance z dobrimi sestavinami se mi je zdel bolj lepljiv…sem ga imela kaki 2 leti nazaj)

Profile photo of Elle
    Elle
    Član

Bo treba poskusiti tole.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

@nati wrote:

meni se ta aloe vera gel ne zdi preveč lepljiv (tisti modri sundance z dobrimi sestavinami se mi je zdel bolj lepljiv…sem ga imela kaki 2 leti nazaj)

Meni se pa tale “modri z dobrimi sestavinami” sploh NE zdi lepljiv; niti malo. :ermm: Ker je itak kot losjon in ne kot gel.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

sem orng sprobala tale novi gel in JE lepljiv :no: no, saj je logično…vsaka zadeva z veliko vsebnostjo aloe vere je verjetno lepljiva

Tassa, meni se je modri losjon zdel res ful lepljiv…

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Ja, res je – izdelki od Sundance so super sestavinsko. Ne čisto vsi, večina pa. Bela linija je res uredu. Eden od belih sprejev ima denaturiran alkohol, eden pa navaden :think: ..potem vrjetno 50ka ima alcohol denat….
    Dobr je tudi gel v tubi in krema za obraz v škatli – edina slabost mislim da bi lahko bila puščanje bele sledi..mogoče eni izdelki manj drugi bolj.

Gledala sem tudi sprej, transparenten, SPF 20 – prav tako dober. Pri teh sprejih je alkohol nujen (drugače se ga pač ne da nardit)..tako da to nima smisla tukaj da jemljemo kot minus. Me zanima kako bi se obnesel…ga bom vrjetno kupila (ne zase sicer, ampak za fanta, ker kolesari in hoče met na seb nekaj nemastnega).

Tud gel aloe je sestavinskookej..jaz sem mela nekaj let nazaj losjon z aloe sundance..pa ni bil tako zelo lepljiv, mi je bil kar všeč.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Nina, hvala za tole!
    Sprej spf20 it bele linije ima navaden alkohol, za spf50 pa ne vem…
    belih sledi pa ne pušča, zelo lepo je mazljiv in hitro se vpije :thumbsup: to je verjetno glavna prednost sprejev pred kremami

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Super, potem je še dobro narejen (v tehnološkem smislu) :thumbsup: ..ker ima kar veliko TiO2 in je težko nardit takega, da pušča malo belih sledi.
    Vrjetno potem res 50ka vsebuje denaturiran alko..

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Nina, a to si gledala na spletni strani sestavine, al v DMju?
    ker js se spomnim, da sem gledala oba spreja – spf20 in spf50 in sem se za 20ko odločila zaradi malo nižje zaščite (50 mi je skor preveč) in ne zarad alkota…če bi imela kateri od obeh alkohol denat, bi gotovo vzela drugega, ne glede na spf…možno pa je, da se razlikujejo, kaj pa vem

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

V drogeriji sem gledala – en od teh sprejev vem, da je mel denaturiran alko..ostali iz bele linije pa vsi navaden alkohol..lahk da so tud še kakšne lanske serije imeli :think:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico