Dišeče svečke

Ars Cosmetica Forum OSTALO DOM, KUHANJE IN HOBIJI Dišeče svečke

Ta tema vsebuje 47 odgovorov, ima 13 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Smoothie Smoothie 7 let, 5 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

uporabljate dišeče sveče?
    Jaz jih imam zelo rada, vendar sem šele danes odkrila ene res super in sicer Yankee Candles, imajo jih v trgovinici na Poljanah v Lj in so res noro disece. Izbiras lahko med ogromnoo vonji (raznorazne vanilije, ogromno vrst sadja,itd.), gorijo počasi in dajo od sebe res veliko vonja, skratka prve dišeče svečke ki so mi res všeč in služijo svojemu namenu :D:

Profile photo of Biba
    Biba
    Član

Js mam z wannabe dišečimi svečami same zanikrne izkušnje. :roll: Diši, ko jo odviješ, ko je prižgana malček diši, potem pa vonj izgine.
    Tako da imam v sobi na klubski mizici raje tisto Glade zadevo, ki se spremeni v dišeče olje – TO pa dejansko učinkuje in odišavi še stopnišče, če imam odprta vrata. :dance1:

Bom pa šla enkrat pogledat tele sveče, me prav zanima… kakšne so pa cene, enormne najbrž? :))

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

mini so 2,5€ (gori do 8ur), tavelke so pa nekaj cez 600gramske in disijo do 180 ur, stanejo pa nekaj cez 20€
    imajo pa tudi voske,ki se spremenijo v diseca olja, vsak stane 1,6€

Disijo pa noro dobro se par ur potem ko ze ugasnes ;)

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

popravek zgornjega posta: te mini svecke (ki v bistvu niti niso mini, ena je velika toliko kot 3 navadne cajne svecke skupaj) gorijo do 15ur ;)

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Jaz sem enkrat v Loccitanu kupila malo večjo količino dišečih sveč :P ..in jih imam še vedno.
    So pa bolj zimski vonji – buča, figa, jantar, karamela. Sem zadovoljna – dišijo tudi med gorenjem, ne samo na začetku.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Nina naslednjič sprobaj tele Yankee, sem imela tudi jaz loccitaine, ki so sicer disale ampak s temi se sploh ne morejo primerjat ;)

Profile photo of nejka
    nejka
    Član

Tudi jaz imam še na zalogi kar precejšnjo zbirko sveč iz L`Occitana: karamela, jabolčna pita, kostanj, mandelj, čokolada, marin, zeleni čaj, sandalovina in sladič, jantar…jojojoj…šele zdaj vidim, koliko jih imam! Tako kot pravi Nina, te sveče res dišijo, ko gorijo! :flower2:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Bom :yes: ..ko pokurim tale loccitanovski vosek..

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Jaz imam tudi precej dišečih svečk (sem nabavila v Ikei). Na wl sem imela kakšno iz L`occitana pa so tu mač drage :veryangry:

Drugače pa ‘kurim’ še tiste dišeče palčke. Kupim jih pa v tistih shopih, ker so tam kao originalne in ful lepo orientalsko dišijo.

Potem imam še vosek, samo tega pa redko kdaj prižgem, bom vztrajam pri svečkah.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

pa ti te iz Ikeje kaj disijo med gorenjem?meni niso cisto nic :no:

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Meni pa. Imam pa tele z vonjem vanilije (so precej velike v steklenem lončku, cena okoli 4,50€):

Vir

Pa še čajne svečke, vonj vanilija in še nekaj.. se ne spomnim kaj.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

tele pa se nisem imela, bom sprobala naslednjic!

Profile photo of ally
    ally
    Član

SEm malo obsedena s svečkami :lol1:

Tele Ikeine – meni vanilija diši ful, cimet pa recimo nič. Trenutno sem precej navdušena nad Glade dišečimi svečami, predvsem vanilijo in še eno zimsko varianto.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Ally a Yankee si že imela? Meni so se prav nebesa odprla odkar sem tole odkrila :lol1: ker res noro dišijo

Profile photo of ally
    ally
    Član

A veš, da nisem prepričana… Mi je ful znano ime – pa se mi zdi, da jih prodajajo tudi v trgovini Te-RA :P
    Moram preverit, ampak šele potem, ko porabim vojne zaloge :P

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico