Dior parfumi

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA PARFUMI Dior parfumi

Ta tema vsebuje 5 odgovorov, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of mademoiselleT mademoiselleT 2 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

rabim pomoč, včeraj sem se v Mullerju mimogrede pošpricala s parfumom Dior Addict, bil je v beli škatlci, napis Dior Addict v kvadratku na sredini zgoraj (na barvno prelivajoči foliji z mavričnim efektom), svetla .. mislim da prozorna vsebina v prozorni steklenički. Iščem po netu in te embalaže nikjer ne najdem – serija DIor Addict ima več parfumov, ampak tega ni oz. ker sem zelo na hitro pogledala, ne vem, a je to kaj novega ali je že obstoječ parfum iz prejšnjih sezon, izpostavljen je pa bil na Čopovi na stranski polici.

V glavnem, tako mi diši :hospital: da si ga moram kupit :inlove: .. in ne vem, kateri sploh je to in ga niti na spletu ne najdem :hairup: kar se mi še ni nikoli zgodilo :lol1:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

na dior facebooku sem našla teaser-je, mogoče je to to :think:
    barvno se ujema – srebrna (bil je srebrn logo) in pisano izadje (prelivajoča mavrična folija)
    [youtube:35aw50t6]http://www.youtube.com/watch?v=WTeoE6QNfRo[/youtube:35aw50t6]

Profile photo of mademoiselleT
    mademoiselleT
    Udeleženec

Tale in tale naj bi bila letošnja. :lashing:
    Sicer imaš pa na tej strani vse Diorjeve parfume – če malo “poskrolaš” boš videla da je Addict posebej. :wink1:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

očitno je ta prvi link pravi :) tenkju :flower1:

sem potem našla še eno sliko na ebayu s škatlo (škatlo mam v spominu, barvo vsebine stekleničke pa si nisem zapomnila .. zgleda da nisem opazila da je rumena).

[velikost_slike=200,340:3i3rtb09]http://i.ebayimg.com/00/s/MTIwMFg3NjY=/z/tMsAAOxyBPZTjMo7/$_57.JPG[/velikost_slike:3i3rtb09]
    vir

res mi je hud vonj :flirt1: zgleda da mene vonj jasmina čist omami :think2:

btw pri vseh teh variantah dior addict bi lahko na fotke zraven stekleničke dali škatlo :verymad: kako naj kdo ve po stekelnički, če so vse iste.. samo odtenek “vode” se menja :roll:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

morem še to dodat – pri seriji Addict deluje kot da se je snovalcem te linije mal sfrčkalo, po moje še sami več ne vejo, kako se kater parfum imenuje in v kakšni embalaži je :lol1: (glej – zadnji link od mademoiselleT)

v dior addict se najdejo lepo vonji, ampak ideja o teh različnih verzijah brez nekega sistema in s čudnimi variacijami imen je pa izjemno slaba in meče negativno luč na znamko :no:

Profile photo of mademoiselleT
    mademoiselleT
    Udeleženec

Malenkost :wink1:

Ja, saj sem prej malo gledala in imajo čisto preveč verzij, ki so si med seboj zelo podobne. Nekaj časa sem se še trudila z “raziskovanjem”, potem sem pa kar vse skupaj zaprla. :lol1: Kakšen podvig šele mora biti, če bi rad preizkusil eno izmed različic in jih potem iščeš v naših trgovinah. :mistake:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico