DIOR – J’adore

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Parfumi DIOR – J’adore

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 7 let, 1 mesec nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

VIR

The incarnation of absolute femininity in an opulent fruity-floral bouquet. J’adore takes flight with a fresh accord of bergamot, opening into a vibrant armful of roses with a delicate jasmine drydown. The sensual, curvaceous lines of its amphora bottle make this a legendary perfume.
    VIR

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Tole je moj najljubši parfum in se ga kar ne naveličam.
    Je že kar nekaj časa moja stalnica in če slučajno zmanjka denarčkov ga za malo časa zamenja točena različica, ko pridem spet na zeleno vejo pa spet original. :lol1:

V opisih vonjav sem bolj slaba, zato ga malo težje opišem. :silly: Jaz samo vem, da meni božanski diši. :inlove:

Tudi steklenička mi je zelo simpatična, takšna zanimiva oblika. Pokrovček mi je še posebej všeč.

Cena so različne, tako kot velikosti. Jaz sem ponavadi imela 50 ml flaško.

Razdiši se ne preveč hitro, ni pa ultra obstojen.

Splošna ocena:
    4/5 (ker bi lahko vonj dlje časa trajal)

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Obožujem ta svež vonj, ki me spominja na šmarnice.

Ocena: 5

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Eno leto sem si ga privoscila in sem se z njim spricala vsak dan.
    Obozevala sem ga! Enostavno mi je super disal, poleg tega je se embalaza zares elegantna.

Imela sem ga v srebrni verziji (ne spomnem se vec razlike med zlatim in srebrnim).

Toda lani smo ga podarili sestri in mi je obupno smrdel, je pa tudi res da se hitro navelicam vonjav in mi zelo hitro zacnejo parfumi smrdet.

Se vedno imam zelo pozitivne spomine nanj tako da si zasluzi dobro oceno.

4/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico