DIKLA – Regenerating nail treatment

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Nega rok in nohtov DIKLA – Regenerating nail treatment

Ta tema vsebuje 6 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nati Nati 6 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Tole kremico sem si nabavila, ker imam že od nekdaj prombleme z nohti. So zelo mehki, scepljeni in še lomljivi.

Kupila sem jo v DM-u, kjer so imeli dvojno pakiranje za 4€ in pol. Za eno kremo je kar precej, če pa dobiš dve za ta denar se mi pa niti ne zdi tako drago.

Na kremi piše, da je priporočljivo nanesti in vmasirati v nohte 2x dnevno in še enkrat pred spanjem. Jaz jo nanašam kar po navodilih. Uporabljam jo šele kakih 14 dni, in zaenkrat še ne morem poročati o kakšnih presežkih.
    Zdi se mi, da nohte in obnohtno kožico res malo nahrani. Še posebej obnohtna kožica res postane mehka. Nohti ob trenutnem nanosu izgubijo tisto suhost.

Bom videla kako se bo kremica obnesla še na daljši rok. Vendar zaenkrat sem zadovoljna z nakupom. Če drugače ne, jo lahko uporabiš kot navadno kremo za roke.

Splošna ocena:
    4/5

Profile photo of glossy
    glossy
    Udeleženec

jst tole kremico uporabljam več kot pol leta, pa se mi zdi, da je tako kot z vsako drugo kremo, če jo uporabljaš redno, potem so rezultati…ampak, šele čez nekaj časa…

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Tudi jaz kremco uporabljam že kar nekaj časa, vsak dan redno. Nohte imam trše in se mi manj lomijo, obnohtna kožica pa je mehka…
    Nakup bom vsekakor ponovila :thumbsup:

Profile photo of kvacka
    kvacka
    Član

Tdi jaz sem si kupila tole kremico zaradi slabih nohtov, ki se lomijo, cepijo, upogibajo in zelo počasi rastejo. Dobila pa sem nekaj priporočil, da je zelo dobra pri takšnih težavah in sem jo zato kupila.

Nabavila sem jo v Leclerku, ker se mi je tam cena zdela še najbolj ugodna. Zame je bilo to kar veliko denarja, vendar sem bila z nakupom zadovoljna.

Krema se zelo lepo maže, ni pregosta niti preveč tekoča, ampak je zame ravno pravšnja. Vedno jo namažem po odstranjevanju laka in pustim nekaj časa delovati in zdi se mi, da zelo dobro navlaži nohte. Ravno tako si jo včasih na nohte in obnohtno kožico nanesem pred spanjem in pustim delovati čez noč. Zjutraj je potem kožica lepo mehka in meni zelo všečna, pri drugih kremicah pa se včasih že zbudim zopet z izsušeno…

Uporabljam jo že kar dolgo, vsaj pol leta. Tako sem eno že porabila in kupila sem drugo, čeprav v DM-u in je bila malo dražja. Vendar mi sedaj ni bilo tako težko dati zanjo toliko denarja, ker mi je zelo všeč. Sicer se mi nohti še vedno cepijo, a opazno manj. V dolžino pa niso pridobili nič, ker se še vedno hitro lomijo. Vendar za to ne bi krivila te kremice, verjetno je pri meni problem v vitaminih.

Ne morem pa je uporabljati namesto kreme za roke, ker se mi zdi, da je preveč hranilna in mi to ni všeč. Zato imam za roke drugo kremico.

Splošna ocena: 5/5.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Kremo sem uporabljala kaksno leto nazaj, kupila sem jo zaradi dobrih ocen na forumu.

Embalaza je plasticna tuba, pokrovcek je sicer malo storast za odpiranje (ob daljsih nohtih) vendar dobro tesni (primerna za prenasanje v torbici), doziranje je enostavno.
    Vonj je nezen in se hitro razdisi.

Gre za izredno lahko kremico, redke konsistence, razmase se lepo in hitro vpije. Moja normalna do rahlo suha koza jo je kar posrkala, koza je bila po uporabi navlazena in malo nahranjena (za zelo suho kozo bo verjetno premalo hranljiva).
    Uporabljala sem jo kaksne pol leta in res sem opazila manj cepljenja nohtov, prav tako so bili bolj trdi, ce je to ravno posledica kreme pa nazalost ne morem z gotovostjo trditi.

Cena je okoli 5€ v DMu kar sicer ni poceni, vendar glede na to da gre za kremico ki moji kozi zares odgovarja jo bom zagotovo ponovno kupila.

Priporocam, ce si zelite lahke kremice ki se hitro vpije in malo pripomore tudi k lepsim nohtom!

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Tole kremico sem imela že leta nazaj, ko sem na forumih prebirala o čudežnem delovanju te kreme, kako okrepi nohte, mehča obnohtno kožico, skratka naredi oh in sploh učinek na nohtih.
    No, moje izkušnje niso take…krema je zelo tekoča, kar je za nohte malo zoprno, učinka pa ni bilo od nikoder, čeprav sem jo redno uporabljala. Poceni ni bila, no, draga tudi ne (točne cene žal ne vem) ampak vem da mi je bilo nakupa žal, niti do konca nisem porabila kreme.

Mislim, da se za nohte dobijo boljše kreme oz. mazila in da tale ni nevemkaj. Pa še nek zelo močen vonj ima.

2/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico