Difuzor

Ta tema vsebuje 23 odgovorov, ima 7 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of melanie melanie 7 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Kakšen nameni ima difuzor? Definirat kodre al kako? Kako pa pridemo do tega?

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Kolikor je meni znano, naj bi difuzor posušil kodre tako, da jih ne razpiha, torej, da izgledajo tako, kot bi bili naravno posušeni. Z njim bi naj krožil po lasišču, da jih privzdigne že ob koreninah, da dobijo večji volumen.

darksome
    Član

Hvalaa :)

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

jaz imam ta nastavek za na fen pa ga na ravnih laseh ne maram uporabljat (in verjetno jim tudi ni namenjen)

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

@darksome wrote:

Hvalaa :)

Ni zakaj, hehe :flower2:

Profile photo of Lissa
    Lissa
    Član

@darksome wrote:

Kakšen nameni ima difuzor? Definirat kodre al kako? Kako pa pridemo do tega?

meni najbolj odgovarja, če si lase posušim z difuzorjem…
    več volumna dobim, kot pa , če bi si lase posušim naravno…pa tudi kodri so lepši.

obvezno pa se izogibam fenu z navadnim nastavkom.

za kodraste lase je difuzor obvezen. :cool:

drugače je pa Ella napisala bistvo difuzorja. :thumbsup:

ps; ni vsak difuzor za kodre..nekateri so namenjeni za ustvarjanje volumna pri ravnih laseh.ti, meni ne odgovarjajo…

darksome
    Član

Trenutno imam doma navaden fen, drugače ne bo šlo kot da kupim novega z takšnim nastavkom, a ne?Škoda..ker lase imam naravno kodraste, ampak posušeni z navadnim fenom so puhasto štrenasti, bljak :sick: ..

Profile photo of Lissa
    Lissa
    Član

@darksome wrote:

Trenutno imam doma navaden fen, drugače ne bo šlo kot da kupim novega z takšnim nastavkom, a ne?Škoda..ker lase imam naravno kodraste, ampak posušeni z navadnim fenom so puhasto štrenasti, bljak :sick: ..

darksome, obvezno si kupi fen z difuzorjem. :thumbsup:
    razlika v kodrih bo očitna… :P

tudi moji lasje, če so posušeni z navadnim fenom izgledajo štrenasto in puhasto.so pa ful kodrasti..prilagam eno slikco…kako zgledajo, če so posušeni na difuzor…(slikca je stara 2 leti, imam še naravno barvo las)

evo, sem poslikala tudi moj difuzer….ful je star..okrog 15 let, zato, je že malo dotrajan…ampak meni je najboljši.
    nekaj takšnega išči po trgovinah….ne sme imeti veliko odprtin, to je bistvo!

darksome
    Član

Lepi kodri :thumbsup: ..Res bo treba nekaj takega nabaviti :think: , bom nabavila takšnega z manj odprtinami, hvala za namig :)

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Zelo uporabne info. Ravno kupujem ionski sušilec z difuzorjem. :lashing:

Profile photo of Lissa
    Lissa
    Član

No, sem pofotkala še mamin difuzor, ki je namenjen ravnim lasem- predvsem je primeren za volumen.
    obseg tega difuzorja je dost manjši kot od prejšnega, ima večje odprtine(na sredini), pa tudi model je čist drug kot za kodre…/”zobci” so daljši /
    meni ta ne odgovarja..čist preveč razpiha kodre.

tole je pa čist sveža fotka.posušeno z zgornjim-večjim difuzorjem.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ful lepi kodri :)
    Kaj bi dala, da bi jaz imela takšne.

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Jaz sem imela en sušilec že dolgo nazaj z enim difurzorjem in je bil super za kodre. Sedaj imam pa enega novejšega (bi morala preveriti katerega) in ima prav tako difuzor, ampak po tvojem opisu je bolj za ravne lase. Jaz sem pa čudim, zakaj mi ne uspe lepih kodrov narest s tem. Sedaj pa vem.
    Hvala za tole info o različnih difuzorjih. :thumbsup:

Profile photo of Lissa
    Lissa
    Član

@tassa wrote:

Ful lepi kodri :)
    Kaj bi dala, da bi jaz imela takšne.

hvala. :)
    sem končno dojela, da sem lahko ponosna, da imam takšne kodre…včasih sem bila pa ravno zaradi njih najbolj nesrečno bitje na svetu…namreč, nisem si jih znala pravilno posušiti in urediti…zato, so bili zelo neukrotljivi….
    sem prišla tako daleč, da sem se čist na kratko ustrigla…ni mi pasalo…
    :sick:

Profile photo of Lissa
    Lissa
    Član

@melanie wrote:

Jaz sem imela en sušilec že dolgo nazaj z enim difurzorjem in je bil super za kodre. Sedaj imam pa enega novejšega (bi morala preveriti katerega) in ima prav tako difuzor, ampak po tvojem opisu je bolj za ravne lase. Jaz sem pa čudim, zakaj mi ne uspe lepih kodrov narest s tem. Sedaj pa vem.
    Hvala za tole info o različnih difuzorjih. :thumbsup:

melanie…še en trik ti povem…
    ko si lase obrišeš z brisačo jih razčesi, nato pa fajn stresi glavo…
    glavo navzdol in stresi…šele potem uredi…
    boš videla razliko :thumbsup:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico