Diamond Cosmetics laki

Ta tema vsebuje 28 odgovorov, ima 9 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of nihrida nihrida 7 let, 5 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of nihrida
    nihrida
    Član

Hej, če je katera zainteresirana za Diamond Cosmetics lake: okoli 20. bom naročevala. Če bi se katera pridružila naj mi napiše.

Kupovala bom preko te strani: KLIK Poštnina do 2 kg je 12 € zato se mi sami ne izplača naročevati.

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

jz bi imela kakšnega :manicure:

si bom pogledala če imajo kakšnega lepega :P

EDIT: ne bom, malo se pa morem zadržat :blush1: ne morem imeti vseh :yes:

Profile photo of Plain Jane
    Plain Jane
    Član

Se pofočkam, samo bi si jutri pogledala za odtenke, zdele moram spat. :blush1:

Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

Jaz tudi morda, samo da jutri odtenke prečekiram …

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Uf, jaz bi se pa zelo verjetno pridružila :blush1: A lahko jutri sporočim, kaj bi?

Ta spletna stran je že kaj sprobana? Je katera od njih že kaj naročevala? Cena enega laka je pa 3,5€, kajne? Tole je kar ugodna varianta…

Koliko lakov pa imaš že kaj v “košarici”? Da približno vem, koliko bo poštnine :D

Čisto iz glave rečem in da si pribeležim. Imela bi:

– Oh Tiff
    – Chainmal Charm

Ostalo bom še pregledala…

Profile photo of nihrida
    nihrida
    Član

Zaenkrat imam samo svoja 2 ali 3… Splača se nam pa samo, če nas dosti naroči. 12 € poštnine ni kar tako.

Profile photo of kvacka
    kvacka
    Član

Hmmm, jaz bi tudi imela enega…
    Chainmal Charm mi je ful všeč.
    A je sploh še možno, da se javim? :blush1:

Profile photo of nihrida
    nihrida
    Član

Seveda je možno. Saj ste se samo dve javili zaenkrat. :lol1:

Profile photo of kvacka
    kvacka
    Član

Uh, HVALA, nihrida! :flower2:
    Tegale lepotca bi res imela, pa upam, da se vas še kaj javi! :dance1:

Profile photo of nihrida
    nihrida
    Član

Saj lahko tudi druge stvari iz trgovine… Imajo konad ploščice in posebne lake. :yes:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

mene pa tudi malo mika konad :silly:

kdaj pa nameravaš naročat nihrida? moram še malo preračunat svoje finance :lol1:

Profile photo of nihrida
    nihrida
    Član

Naročevala bom v četrtek, če nas bo dovolj.

Profile photo of Plain Jane
    Plain Jane
    Član

Po 2$ so a ne? Plus, da si te stroške porazdelimo. :))

Jaz bi:
    #123 Gold
    Glo-worm Green (se sveti v temi)
    #232 Sparkling Sherry

Profile photo of nihrida
    nihrida
    Član

Ne bo držalo. Punce, prosim da si pogledate stran, s katere nameravam naročevati.
    Lake se da dobiti v Ameriki po 2 dolarja. V tej trgovini so dražji!!!

Dajte mi prosim do jutri napisati v to temo (ali na ZS) katera bi želela katere lake. Preden naročim vas obvestim o stroških, pa se potem pogovarjamo naprej. Če nas bo dovolj seveda.

EDIT: Sem malo gledala po njihovi strani… In vidim, da imajo poštnino za vse druge države na spisku 4,25 €. Jim pišem in jih povprašam, če se da kaj zmanjšati poštnino. Izkazalo se je, da je njihov kalkulator poštnine napačno nastavljen ali kajjazvem. Ne rečem, nekatere slovenske strani nabijejo še več poštnine, ampak 3,49 € + 1,5 € poštnine (v zelo dobrem primeru) je še zmeraj veliko za lak, ki v ZDA stane 2 dolarja. Se vam ne zdi? Mislite da je sploh pametno kupovati tukaj? Samo zaradi tistih treh posebnih odtenkov?

Se iskreno opravičujem. Si ne izmišljujem, ampak sta bila dva odtenka že tako dolgo na mojem spisku, da sem čisto ”ponorela” ko sem videla, da jih pošiljajo k nam. Če bo katera vseeno želela, lahko vseeno naročim. Magari samo zanjo.

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Zdaj ne razumem čisto. Koliko je zdaj poštnina? :think2: Če je pavšalna, potem si itak razdelimo na število lakov, ki jih je naročenih. Torej več lakov naročimo, manj je poštnine na en lak. Jaz bi naročila zagotovo 3-4 lake. Ni mi pa nobene panike, če se ne bo naročevalo ;)

Nihrida, katera sta pa tvoja favorita?

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico