DIADERMINE – Soft mousse

Ta tema vsebuje 4 odgovori, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 6 let, 3 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Sestavine:
    aqua, disodium laureth sulfosuccinate, PEG-7 glyceryl cocoate, capryl capamidopropyl betaine, decyl glucoside, propylene glycol, glycerin, coco-glucoside, glyceryl oleate, sorbitol, sodium PCA, parfum, prunus amygdalus dulcis fruit extract, panthenol, lactic acid, sodium chloride, citric acid, sodium lactate, pantolacotne, tocopherol, hydrogenated palm glycerides citrate, tetrasodium EDTA, linalool, sodium benzoate

Opis izdelka:
    Nežna pena za čiščenje občutljive kože.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Peno mi je prinesla prijateljica iz Avstrije, ker se jo takrat še ni dalo kupiti pri nas. Zanjo sem odštela nekaj več kot 4 EUR.

Zelo hitro je spremenila lastnico, ker mi je zelo izsušila kožo, ličil pa ni popolnoma odstranila.

AOK – Pur Lift pena za čiščenje se mi zdi boljša izbira. Tudi ta sicer izsuši mojo kožo, vendar vsaj odstrani MU.

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Moja koža je mešana do mastna, predvsem na T predelu. Imam kar občutljivo kožo. Torej, po daljši uporabi moram najprej omeniti vonj, ki mi je naravnost grozen. Spominja na neko staro milo z vonjem po nekih cvetlicah, vonj je grozno zatohel. Sama konsistenca pene se mi zdi dobra, ni pa tako čvrsta kot naprimer pri Bübchen penici. Slabost pri njem je še to, da če zaide v oči peče. To me zelo moti. Pri penici mi je všeč embalaža, ta je krasna, saj lahko penico količinko zelo dobro doziraš. Kožo kar dobro očisti(se ne pudram), oči pa dodatno še očistim z jojobinim oljem. Po uporabi mi tudi ni všeč, da me koža nekako skeli, kot da bi mi bila penica preagresivna. Brez uporabe tonika (Garnierjev zelen), bi mi penica kožo verjetno izsušila. Nakupa verjetno ne bom ponovila, ker se mi zdi za mojo kožo penica pregroba. Cena se mi zdi ustrezna (3-4€).

Edit(4.8.2009):
    No da poročam kako se mi po daljšem času obnese Diadermine roza penica. Koža se mi zdi po umivanju kar močno izsušena, poleg tega makeupa ne odstrani pa še grozno peče če zaide kaj v oči. Imam jo na sumu, da mi povzroča mozoljčke, mogoče zaradi glicerina? Koža je tudi veliko bolj mastna, sicer deloma verjetno zaradi vročine, deloma pa sumim penico.. Včeraj sem za čiščenje uporabila nekaj drugega (Purely Skincare Milo za obraz z organsko grenivko in limonino travo-hvala Unsu :flower2: ), pa se mi je koža po čiščenju zdela veliko bolj pomirjena in nič izsušena proti tej penici. Ko sem se zjutraj zbudila, pa moja koža ni bila grozno mastna(je to mogoče?), tako kot se mi je to dogajalo ob tej penici. Moj zaključek je, da ji moram znižati oceno z 2 na 1. Sem prav razočarana.

Ocena 1/5

Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

V času, ko je bilo več punc navdušenih nad tole peno, sem se odločila, da jo preizkusim tudi jaz. Je v izredno praktični embalaži, saj lahko s pumpico na potisk super dozirate ravno pravšnjo količino izdelka. Ko peno nanesete na navlažen obraz, je občutek zelo prijeten, mehek … res super. Lepo odstrani makeup, tudi maskaro. Je pa treba biti pazljiv, da pena ne uide v oči, saj zna precej pečt.

Vse bi bilo super, če mi izdelek ne bi povzročal preglavic. Močno sumim, da mi je zaradi glicerina mašil pore oz. ga moja mastna koža z občasno izsušeno preglavico bolj slabo prenaša. (Sem preizkusila tudi ostale podobne zadeve, na primer Bübchen penico, pa se ni v primerjavi z drugimi izdelki Diadermine pena obnesla nič boljše ali slabše.)

Cena 3-4 € se mi zdi ugodna, saj se izdelka ne porabi hitro.

Ocena: 3/5

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

To peno sem kupila v drogeriji v Avstriji, ker je bila kar precej znižana in sem za njo odštela samo 2€. Žal mi sploh ne odgovarja in je tud ta cena bila preveč. :(

Imam mešano kožo, ki jo precej pogosto napadejo mozolji. :silly: Ta penica ne odstrani MU-ja in po uporabi kožo zelo zateguje. Poskusila sem jo uporabljati tedaj, ko nisem imela MU-ja; samo kot odstranitev vseh nečistoč in maščob, pa se tudi ti ni dobro obnesla. Kožo preveč izsuši. :verymad:

Embalaža je zelo priročna in uporaba je enostavna.

Nakupa ne bom ponovila in ga tudi ne priporočam.

Splošna ocena: 2/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico