Detoksikacijski obliži/blazinice Detox™

Ars Cosmetica Forum OSTALO ZDRAVJE IN PREHRANSKA DOPOLNILA Detoksikacijski obliži/blazinice Detox™

Ta tema vsebuje 9 odgovorov, ima 7 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of scorpy scorpy 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Lissa
    Lissa
    Član

Sem malo skeptična glede teh obližev, pa me zanima, če jih je katera že preizkusila in kakšne spremembe so se zgodile? :lol1: :)

mene ful mikajo… :thumbsup: ampak.. :P

Profile photo of gani
    gani
    Član

Pozdravljena Lissa,
    upam da boš tole prebrala. Obliže sem sprobala že ene 3 leta nazaj, ko še niso bili v prosti prodaji in je bila cena kar močno zasoljena. Učinek je bil tak, da so bili obliži čisto črni in lepljivi :no: bljaka, tako da mislim da delujejo. :thumbsup:
    Že nekaj časa pa bi rada naredila eno kuro z njimi, pa vedno znova pozabim na to :mistake:
    Na tvojem mestu bi jih preiskusila, pa boš videla, še nekaj so mi takrat rekli, da jih je najbolje uporabljati ob polni luni. :P

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

mene pa ful zanima na kakšen način naj bi tole delovalo, ker mi ni jasno.., pa tudi če deluje, nevem kako bi lahko tole posrkalo strupe iz celega telesa, verjetno bi potem delovalo samo točkovno(tam kjer smo ga nalepili)? :think2:

edit:aja, ni mi bilo jasno da so to tisti obliži, ki se jih nanese na podplate..no vseeno sem skeptična..

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

jaz sem tudi skepticna, tako da cakam kaksno strokovno razlago :thumbsup:

Profile photo of gani
    gani
    Član

Upam, da ni nič narobe če tole prilepim: Forumska pravila ne dovoljujejo takšnega navajanja. Lp, *S*
    ker se mi ne da pisati :blush1:

Profile photo of scorpy
    scorpy
    Član

Jaz sem bila pa 3 mesece nazaj operirana zaradi hernie diska na hrbtenici (šele 21 let imam) pa bi rada sprobala detox obliže ker mi je odmrl živec desne noge (stopalo noče gor) :veryangry: zdej pa nevem kako pogosto se uporabljajo? to naredim 2x na leto? Naj najprej naredim samo na stopalih potem pa mogoče še na brazgotini (kjer so me zarezali)? HELP :scary:

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

O teh obližih oz. podobnih obližih, ki naj bi imeli isti učinek, je bilo govora v oddaji na Pop tv (mislim, da je bil prevod naslova oddaje Popovi zdravniki). Rečeno je bilo, da obliži nimajo nobenega obljubljenega učinka, ampak se obarvajo zato, ker pride pot v stik z neko stvarjo na obližu… :ermm:

Profile photo of scorpy
    scorpy
    Član

Ah drek… :lol1:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Tudi jaz sem brala, da so oblizi bolj kot ne en sam nateg..

:no:

Profile photo of scorpy
    scorpy
    Član

Jah kaj naj rečem…hvala, zdej pa res nevem več kaj naj naredim ker mam tako svinj… mrzle noge od operacije.
    Mah bom že nekaj našla da bo pomagalo :coffee6:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico