Desert Essence

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA TELESA Desert Essence

Ta tema vsebuje 6 odgovorov, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of nikapika nikapika 2 let, 5 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Pozna in uporablja katera to znamko kozmetike? Pri nas jo imajo na Ekobutik.

Trenutno imam kokosov losjon za telo in mi res noro diši.

Profile photo of nikapika
    nikapika
    Udeleženec

Ne. Sem jo že gledala, ampak za telo reeees nič ne rabim, za obraz me pa ni nič pritegnilo.

OT: videla, da imajo na ekobutiku Zotterjev čokolade. :thumbsup:

rabarbara
    Udeleženec

Hehe, jaz pa bi kar imela celo vrsto losjonov za telo :silly:

Ja, čokolade imajo tudi. Mene mikajo zalsti tiste za vročo čokolado :coffee6:

nikapika
    Udeleženec

Moja hči potrjuje, da so ekstra dobre, ampak najboljša je, če vročo čokolado, ko se stopi v mleku, speniš s penilnikom mleka (una metlica na baterije).

Sem pa primerjala cene Desert Essence na ekobutiku in tujini, pa vidim, da so skoraj 1x dražji pri nas. :verymad:

rabarbara
    Udeleženec

Uuu, hvala za namig, nikapika :)

Tega pa smo tako že navajeni, se mi zdi…

nikapika
    Udeleženec

Jp, hvala bogu za Iherb: Desert Essence

Čeprav po drugi strani razumem naše trgovine, saj prodajo verjetno nekajkrat manjše količine + naši državi morajo plačati dajatve + s tem se poklicno ukvarjajo tk, da je logično da ne morejo delat za džabe.

OT: Tako pripravljajo vročo čokolado pri Zotterju v njegovi tovarni – priporočam ogled, kjer neposredno vidiš proizvodnjo + lahko degustiraš vse in kolikor hočeš pri njih izdelujejo :tongue2: :hospital: :stars: . Konec OT. Bi bilo pametno, da greva v kako drugo temo in podforum debatirat od Zotterju.

nikapika
    Udeleženec

Na Iherbu je Desert Essence ta teden -20 %.

A je kaj takega kar je must have?

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico