DERMALOGICA – Multivitamin Power Firm

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Nega okrog oči DERMALOGICA – Multivitamin Power Firm

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of darksome darksome 7 let, 6 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

vir

Recomended for the smart management and treatment for skin aging.
    Combat visible lines around the eye area with this powerful firming complex. Vitamins A, C and E, plus organic silicones, promote elasticity and improve smoothness. Contains no artifical fragrance or colour.

Sestavine:
    Cyclopentasiloxane, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Dimethycone Crosspolymer, Cetyl Ethylhexanoate, Polyethylene, Tocopheryl Acetate, Camellia Sinesis (Green Tea) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Coralina Officinalis Extract, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Flavor, Ascorbic Acid, Glycyrrhetinic Acid, Boron Nitride, Retinyl Palmitate.

vir-prepisano z testrčka

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Izdelek imam v obliki testrčka, sestavine se mi osebno ne zdijo preveč slabe, nisem pa ekspert :blush1: . Konsistenca te kremice je podobna že skoraj serumu, je bolj tekoča in med hranljivejšimi. Je rahlo rumenkaste barve, vonj pa je sladek, spominja me rahlo na med. Nanaša se zelo gladko in dobro nahrani, vpije pa se malo počasneje saj je zelo hranljiva. Imam normalno do rahlo suho kožo na predelu okoli oči. Na dolgi rok nevem kako se obnese saj jo uporabljam šele kratek čas, mi je pa kar všeč. Če bo mi na dolgi rok tudi, pa še zvišam oceno. Vredno jo je preizkusiti.

Ocena 4/5.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico