DERMALOGICA – Daily microfoliant

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Pilingi in maske DERMALOGICA – Daily microfoliant

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Mojcaaa Mojcaaa 7 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

vir

Sestavine:
    Microcrystalline Cellulose, Magnesium Silicate, Sodium Cocoyl Idethionate, Disodiom Lauryl, Sulfosuccinate, Sodium Lauroyl Glutamate, Collodidal Oatmeal, Oryza Sativa Bran, Oryza Sativa Starch, Oryza Sativa Extract, Papain, Salicylic Acid, Aspergillus, Ferment, Extracts Of: Arctostphylos Uva Ursi Leaf, Glycyrrhiza Glabra, Citrus Grandis Fruit, Camellia Sinensis Leaf, Ginkgo Biloba, Allantoin, Hydrolyzed Wheat Protein, Essential Oils Of: Melameuca Alternifolia Leaf, Citrus Grandis Peel, PCA, Cyclodextrin, Allyl Methacrylates, Crosspolymer, Titanium Dioxide, Methylparaben

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

Torej tale encimski piling sem si jaz parkrat naredila na praksi v salonu in mi je super, imam zelo tanko in občutljivo kožo na pilinge, ampak tale mi je biu pa na koži super, manjše ogrce pa mozoljčke, kar zbriše iz obraza, koža pa ima po uporabi zdrav sijaj.
    Si pa malce prahca streseš na roke zmešaš z malo vode in kar zdrgneš po obrazu, ni potrebno maske delat, kot pri ostalih encimskih pilngih.
    Cena je meni malce odbijajoča, zato ga še vedno nimam doma na polici.

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Cena tega pilinga je res ubijalska, ampak traja zelooo dolgo. Sem ga imela pred leti, hčerka ga pa tudi že dolgo uporablja. Če upoštevaš to dolgo trajanje in kvaliteto, niti ni tako zelo drag, le ob nakupu glava boli.

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Tudi jaz sem ga imela, ko sem še imela večje probleme s kožo. Bila sem zelo zadovljna z njim, ampak je bil za takratni čas, ko sem bila še dijakinja, mal predrag.

4/5 (zaradi visoke cene :ermm: )

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico