Del Sol – Solar Color Change Polish

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LAKI ZA NOHTE Del Sol – Solar Color Change Polish

Ta tema vsebuje 25 odgovorov, ima 10 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Mojcaaa Mojcaaa 7 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of kvacka
    kvacka
    Član

Mislim, da si zaslužijo svojo temo – laki za nohte, ki spreminjajo barvo ob stiku z direktno sončno svetlobo! :inlove: Baje celo v nekaj sekundah preidejo iz enega odtenka v drugega in spet nazaj, tako v steklenički, tako na nohtih.

Opazila sem jih pri Scrangie: vir.

In še uradna spletna stran: KLIK.

Nalepila bom nekaj slik, prva prikazuje odtenek znotraj, v hiši, druga pa zunaj, na soncu.

Neverjetno! :dance1:

Profile photo of kvacka
    kvacka
    Član

Odtenek Heartbreaker:

Profile photo of kvacka
    kvacka
    Član

Odtenek Secret Crush:

Profile photo of kvacka
    kvacka
    Član

Super odtenek Rock Star:

Profile photo of kvacka
    kvacka
    Član

In še zadnji, meni osebno najlepši in najbolj neverjeten odtenek, kar sem jih kadarkoli videla – Ruby Slipper:

Profile photo of kvacka
    kvacka
    Član

Khm, če temu sploh lahko rečem “odtenek”. Bolje bi bilo “dva odtenka”. :party2:
    Meni so grozno všeč, kaj pa vam? :D:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Uh, meni so ful všeč. :yes:

In kar vsi odtenki, najbolj pa Heartbreaker :heart:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

omg, noro :scared:

Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

ma zakon :) sm brez besed :D:

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Svetovno! :scared: meni je pa prvi in drugi všeč :dance1: je ful zanimivo, da se lak že v sami steklenički spreminja in ne samo na nohtih :)

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Super lakci! Zelo zanimivo je tole spreminjanje barv, čeprav vem, da bi mene “konfuzirali” :lol1: Imam že z duochrome laki rahle probleme. So mi sicer fuuul všeč, a potem me jezi, ker ni ena barva in se spreminja in potem je težava pri kombiniranju z oblačili ipd. Isto je pri mineralnih senčkah, ki spreminjajo barvo… :lol1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

predvsem bi bil problem pri tistem, ki sremeni barvo iz zelene v modro :lol1:
    pri prvem recimo, ali pri zadnjem, ne bi blo tako hudo

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Ma saj, tudi modro in zeleno lahko kombiniraš :ermm: No, saj se da… morda pa so tile celo boljši kot duochrome, ker teli ostanejo enake barve, dokler si le ali na soncu ali pa noter… kaj pa vem… sigurno bi kakšnega imela in najraje bi imela ravno modro-zelenega…

Profile photo of kvacka
    kvacka
    Član

Ja, meni so tudi ful všeč te lakci, prej nisem mela pojma, da tudi kaj takega obstaja!! :D:
    Mi je pa zadnji najbolj všeč, npr. za na faks – te noben profesor ne gleda čudno na izpitu, prideš pa ven… TA-DAAAAM! :dance1:

@maestra wrote:

Isto je pri mineralnih senčkah, ki spreminjajo barvo… :lol1:

A tudi take senčke obstajajo?? :D: Maestra, če se je že kaj pisalo o njih na tem forumu, mi poveš, kje? Jaz tega nisem našla :blush1:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Ne, za senčke ne vem, ali obstajajo. Mislila sem na duochrome senčke, ki spreminjajo barvo pod različnim kotom ;)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico