Darovanje las

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Morena Morena 3 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Sem brskala po internetu in nisem našla nekih konkretnih informacij. Upam, da sem dala pod pravi del forume tole temo.

Zanima me namreč kako točno lahko lase darujem.

Ker imam precej dolge lase in si jih mislim verjetno še letos (ja, si zelo konkreten datum postavim :lol1: ) konkretno ostriči se mi to zdi kar dober namen, da ne bodo šle v nič. Verjetno je kakšna omejitev v dolžini? V tujini vem, da obstajajo društva, ki se ukvarjajo prav z zbiranjem las za lasulje, ki gredo potem k pacientom z rakom ali pač katero od drugih bolezni, kjer izgubiš lase, kako pa to pri nas poteka pa ne vem.

Tako da je vsaka informacija dobrodošla.

Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

Super tema.

Jaz se bom poleti verjetno tud ostrigla na kratko in bi bla vesela vsake informacije :flower1:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Hja, sem obrnila pol interneta okoli, nobene konkretne informacije kako točno lahko pri nas to daruješ, verjetno moraš kar sam najti nekoga, ki mu potem daruješ. Je pa tako, da iz las enega človeka ne morejo narediti cele lasulje.

Tako da se bom verjetno odločila za eno od tujih organizacij, še najbolj me mika tale nizozemska: klik
    Predvsem, ker dajo lasulje bolnikom zastonj (vsi ne delajo tega) in ker so zaenkrat edini na celinski Evropi, ki sem jih uspela najti (da te ne pride potem poštnina celo premoženje).

Tukaj pa je daljši seznam še drugih organizacij, predvsem ameriških, od Pantene naj bi bila kar popularna.

Ta nizozemska jemlje od 20 cm dolge nase naprej, ostale večinoma od 30cm naprej.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico