Darila (večni problem)

Ars Cosmetica Forum OSTALO "KOFETKANJE" Darila (večni problem)

Ta tema vsebuje 11 odgovorov, ima 10 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of pupyka pupyka 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of very_berry
    very_berry
    Član

Ker se bliža mesec obdarovanja in ker imam nasplošno probleme pri izvirnosti in kupovanju daril, me zanima, kaj ve podarjate najbližjim. Koliko ste pripravljene dati za darilo? Jih kupujete ali izdelate same?
    Kaj boste podarile bližnjim za Božič / Novo leto / rojstne dneve?

Dajte mi malo idej :lol1:

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Sama se ponavadi potrudim, da dam vsaj eno stvar, ki jo sama naredim (darilo ali cestitko pa zavijam ponavadi prav z uzitkom) :silly: Zenskam dam tudi nakit iz lesa, ki ga sama ustvarjam, ce mam cas, moskim pa vcasih kar kaksen bon za Hervis, kjer gotovo najdejo kaj uporabnega.

Lani sem domacim naredila koledar s fotkami tamalga (bili najbolj veseli), zraven sva pa dala se brisaco in tus gel pa vino :)

Letos imava namen dati bliznjim nekaj doma narejene kozmetike (ze zdaj preizkusam recepte in zaenkrat pride v ozji izbor milo za roke, krema za roke s sivko in balzam za ustnice) + kaksen sampanjec..

Za rojstne dneve pa cist odvisno..z najboljso prijateljico sva zmenjeni, da si vedno poveva, kaj bi katera imela in ce se da, greva skupaj kupit. Za domace ponavadi malce cez leto poslusam, da ugotovim zelje, za dragega bolj kot ne vem, kaj si zeli oz. potrebuje.
    Zelo rada podarjam knjige, ker se mi zdi, da je dobro darilo, ostane za vedno in lahko napises posvetilo vanjo (jih tudi zelo rada prejemam :wink1: ).
    Za zimski cas pa kot darila pridejo prav tudi kaksni rokovniki, rokavicke, sali, kapice..je pa res odvisno kako blizu si si z obdarovancem..

Upam, da sem kaj pomagala :wink1:

very_berry
    Član

Super ideja se mi zdijo te lesene verižice- mogoče se tudi sama lotim tega letos. Uporabno, unikatno in verjetno bo vsem kolegicam všeč :D:
    Lani so mi prijatelji podarili koledar za 2009 (imam rojstni dan decembra) z mojimi slikami in s slikami kolegov/fanta/družine in sem bila zelo vesela, ker so se tako potrudili in je čudovit spomin (tudi ko bo konec l.2009) :thumbsup:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Vecinoma kupujem.. :)
    Letos sem se odlocila, da bodo vsa darila iz Ebaya, ker tam najdem vsega…

Ampak z veseljem zavijam darila in jih ‘presonaliziram’, za vsakega posebaj.. ^^

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Pri nas ni v navadi, da bi se obdarovali za novo leto/Božič. Ko sva bila z bratom še manjša sva pač za Miklavža dobila kakšno igračo in sladkarijo.
    Za novo leto pa ponavadi samo pošljemo voščilnice. Edino med žlahto in družinskimi prijatelji je navada, da se po novem letu obdaruje (kakšna buteljka, čokolada, kava… nič posebnega v glavnem).

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Jaz pa zelo rada nakupujem darila :) Že čez leto malo poslušam, kaj si doma ali prijateljice želijo in če je le v moji finančni zmožnosti, to tudi kupim. Ni lepšega, ko vidiš, da je oseba dobila tisto, kar si je želela :silly:

Lani sem za vse kupila tudi koledar od društva Mačjelovka in tudi letos bom en tak nakup naredila.

very_berry
    Član

Jaz ponavadi kupim voščilnice od raznih društev. se mi zdi to lepa gesta :yes:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

jp…večni problem :ermm:

js v glavnem obdarujem prijatelje, doma te tradicije niti nimamo – samo Miklavž nosi :lol1:
    kaj letos? po moje bom kaj sama izdelala….

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Jaz vedno najprej pomislim, če lahko kupim kaj kozmetičnega ali mačjega :blush1: :gift: ..
    Pomislim komu kaj kupujem….pa se potem odločim.
    Rada podarjam tudi kakšne vstopnice – zoo, predstava, koncert, kino…
    Za ženske se vedno kaj spomnem…moški so večji problem… :silly:

Profile photo of majams
    majams
    Član

Jaz z veseljem obdarujem bližnje s kakšnimi domačimi dobrotami – bolj ali manj so veseli domačih piškotov v kakšni lični stekleni posodi ali pa domače marmelade, ki ima pokrovček okrašen z lepim kosom blaga in pentljo. Darila, ki jih sami izdelamo se mi zdijo mnogo bolj osebna, zato tudi meni veliko več pomeni, če mi nekdo podari nekaj, kar je sam naredil.
    Za letos pa razmišljam, da bi kupila darila pri Društvu za zaščito živali, ker majo veliko lepih izdelkov, hkrati bom pa še prispevala k lepšemu življenju kakšne živalice.

Profile photo of Willow
    Willow
    Član

Kaj pa Krilca? KLIK
    Meni se zdi ideja prav simpatična in bom verjetno kakšna krilca podarila domačim :lashing:

Profile photo of pupyka
    pupyka
    Član

No jaz bom kar tukaj vprašala da ne odpiram nove teme ker gre za darilo. In sicer moj ma čez dober mesec rojstni dan in je zelo utrgan na vojaske stvari,doma ima vse možno od vojske. Razmišljala sem da bi pač kupila tiste identifikacijske ploščice-verižice ki jih imajo vojaki. Ker sta dve bi pač na prvo vgradila tisto kar rabi bit napisano na teh ploščicah na drugo pa še nevem. Zato bi vas prosila če mate kake ideje kaj bi lahko napisala na drugo tko da se ve da je to darilo od mene. Sem mislila tako moje pa njegovo ime ali pa začetne črke v srčku samo nevem..nimam nekih idej :))

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico