DAISO – Charcoal Mask

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Pilingi in maske DAISO – Charcoal Mask

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sestavine:
    aqua, polyvinyl alcohol, active charcoal, aluminum magnesium silicate, crystal cellulose, PEG-60 hydrogenated castor oil, methylparaben, mulberry extract, beads extract, xanthan gum, butylparaben, EDTA-2NA, fragrance

Opis izdelka:
    Maska z ogljem očisti kožo vseh nečistoč.
    Masko nanesemo na željena območja in počakamo, da se strdi. Nato jo povlečemo dol.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

To masko sem kupila v prepricanju, da mi bo zagotovo pomagala odstraniti crne ogrce. Zasledila sem veliko ocen na spletu in glede na to, da je bila vecina teh pozitivna ter je bila cena zelo ugodna (v Daiso trgovinah stane 2$, na spletu 5$) sem se odlocila za nakup.

Maska je crne barve, izredno goste teksture. V bistvu me je pritegnila tudi zaradi same barve maske (imam neko obsesijo na crne kozmeticne izdelke).

Ko sem jo prvic preizkusala sem si jo nanesla na celoten obraz, pustila da se posusi (cca 15 minut), ter povlekla dol. Bolelo je obupno!!
    Naslednjic sem se naucila, da si jo dam samo na T zono, tako da me ni vec bolelo.

Na zalost mi maska ni odstranila ne aken ne crnih ogrcov, ceprav tocno to obljublja.

Koze mi ni izsusila, v bistvu ni imela nobenega efekta sploh.
    Nakupa ne bom ponovila, sploh ker je tezko porabit celo masko (odkar jo imam je nisem porabila niti 1/3).

2/5 (zaradi same cene in izgleda)

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico