Čvekalnica – 12. del

Ars Cosmetica Forum OSTALO "KOFETKANJE" Čvekalnica – 12. del

Ta tema vsebuje 853 odgovorov, ima 35 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of anncheek anncheek 4 mesecev, 1 teden nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Čisto nova nova čvekalnica za poletne klepete :)

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

No, pa lahko veselo klepetamo dalje :lol1:

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

Saša moj komentar ni letel na tebe :) Ti vedno pridno skrbiš za čvekalnico. Na forumu je že dosti tem, ki imajo krepko čez 100 postov. Recimo Odtenek dneva bo skoraj že pri 170 strani, zaradi tega me je zanimalo :)

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jaz že mesece govorim, da se bom spravila naresti čistko in razdelit teme, ampak vedno pride kakšna bolj “nujna” zadeva vmes. :P Zdaj, ko so forumi popačeni zaradi prevelikega št. strani, se je naloga premaknila navzgor po prioritetni lestvici. :lol1:

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

@gejba wrote:

Jaz že mesece govorim, da se bom spravila naresti čistko in razdelit teme, ampak vedno pride kakšna bolj “nujna” zadeva vmes. :P Zdaj, ko so forumi popačeni zaradi prevelikega št. strani, se je naloga premaknila navzgor po prioritetni lestvici. :lol1:

Gejba kako pa to da moderatorji ne zaklepajo teme in odpirajo nove dele?

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Pojma nimam. Mogoče ima Nina kakšen odgovor na to vprašanje. :think:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

O, ravnokar me je obiskala pikapolonica <3 … in se nikakor ni pustila odgnati :lol1:
    Sem jo morala prisilno deložirati, ker moji mački totalno padejo na vsakega takega žužkastega obiskovalca, lov pa se običajno ne konča ravno najbolj srečno za vse udeležence …

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

konc morja :byby: .. zdaj bi rabla pa še vsaj dva dni, da k seb pridem in vse do konca pospravim :dust:

Saša – a “prava” ali priseljenka, ki ima več pik.. jaz zadnje čase namreč samo še te videvam :P

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Nina, se mi zdi, da je bila nekaj vmes … najbrž iz mešane zveze :lol1:

Profile photo of nikapika
    nikapika
    Udeleženec

Jaz zadnje čase videvam same neke mešanke: ali so plus size, ali so oranžne, ali pa imajo neke čudno velike pike …

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Jaz v bistvu že celo večnost nisem videla pikapolonice. Včeraj sem imela res bad dan, glavobol, vnet mehur, alergija okoli oči, … in mi je večerna obiskovalka res polepšala dan, mešanka gor ali dom :lol1:

Profile photo of soncnica87
    soncnica87
    Član

na morju sta k nam v apartma prileteli kar dve pikapolonici, smo se hecali, da to pomeni dvojno garancijo za srečo :lol1:

Profile photo of purple_rain
    purple_rain
    Udeleženec

Jz pa ne maram več pikapolonic :(, ko me je pred leti nazadnje ena obiskala, sem kmalu po tem prejela grozne novice – o smrti ene osebe, kar me je totalno sesulo :( ..

(se opravičujem za take moreče teme na sicer tako prijetnem forumu; sploh v temle delu, ko naj bi bil za bolj sproščene debate; ampak ker o tem ne govorim rada (oz. sploh), rabim vsake tolk dat to ven..)

Profile photo of soncnica87
    soncnica87
    Član

ojej, potem pa itak popolnoma razumljivo da te na to asociira, purple rain.. :sad1:

Profile photo of Artemida
    Artemida
    Udeleženec

Evo mene tudi nazaj z dopusta. Šele dva dni sem doma pa si želim že nazaj… :surf:
    Pozdravčke vsem Arsovkam! :))

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico