Cuticle remover

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LAKI ZA NOHTE Cuticle remover

Ta tema vsebuje 17 odgovorov, ima 12 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of purple_rain purple_rain 4 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Uporabljate te t.i. odstranjevalce obnohtne kožice? Kaj menite o njih? so ok za uporabo, al je olje namakat roke v kakem olju ali topli vodi, da se kožica zmehča?

do sedaj sem imela prastar Orlyjev odstranjevalec (podedovala od sestre…pomoje se ga je včasih dalo dobit pri nas, so še tolarji gor), danes pa sem kupila Pretty Woman Cuticle remover (ker mi je njihov Vitamine coctail tako všeč). Bom jutri prepisala sestavine :yes:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

jaz jih ne uporabljam, si raje obcasno naredim kaksno fajn kopel za roke in kozico samo nezno porinem dol. Mi pa ne raste nekaj ful in se mi ne cufa (razen obcasno, ce si jo grizem :naughty: )

Profile photo of Katja
    Katja
    Član

Ne uporabljam teh zadev, ker ni potrebe.

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

jaz imam nekaj od Afrodite, ampak raje roke namočim in porihtam… :P

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

js tut nimam strašnih problemov z obnohtno kožico, se mi pa zaraste na noht in to se najlepše odstrani s tem cuticle removerjem. Mal namažem in potem z leseno palčko potisnem nazaj in nohtki izgledajo ko novi :thumbsup:

delam pa to približno 2x na mesec, ker sumim da je not neki takega, ki mal razžre to suho kožico…mi je pa to res fajn

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

jaz tud najprej zmehčam kožico in nato z leseno palčko z krožnimi gibi odstranim z nohta=D.
    drugače pa ima alessandro en dober serum za odstranjevanje te kožice…tak zelen je..ne vem pa kako se mu reče.

komi čakam pondelk ko mamo pri praksi ponovno manikiro da bom spet mela nohtke pa roke tak ko se šika :naughty: :wink1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Evo, sestavine Pretty Woman Cuticle remover (sliko pripomam drugič, na netu od te firme ni popolnoma ničesar…)

aqua, glycrin, propylene glycol, trisodium phosphate, carbomer, laureth 4, phenoxyethanol, methylparaben, parfum, prunus bulcis, rosa moschata, 75170, allantoin, isopropyl alcahol, benzophenone-4, a vena sativa, butylparaben, ethylparaben, metyl cellulose, hydrolyzed zein, isobutylparaben, cetrimonium chlorid, propylparaben, 19140, 14700, 42090

parabenov kr mrgoli :unsure: kaj pa vse ostalo?

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Jaz uporabljam od CND Cuticle Eraser. Gre za kremico za obnohtno ložico, ki vsebuje kisline, ki pač odstranjujejo in preprečujejo prekomerno rast obnohtne kožice. To kremico punce zelo hvalijo po netu. Jaz jo uporabljam bolj ali manj redno. Kaj pa vem… nikoli nisem imela pretiranih problemov z obnohtno kožico, le ob vogalih se mi naredi precej suha, kar si občasno malo popilim ali odrežem, če je panika. SIcer pa občasno kopel, ali pa po navadni kopeli ali tuširanju, ko je koža itak zmeščana potisnem nazaj kar z brisačo ;)

Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

jst mam neko trifazno olje od essence (ze ene 3leta sigurno,ga nece in ga nece zmanjkat :silly: ) in pa moder svincnik – nailcuticle softener pencil- prav tako essence. zelo zadovoljna z obojim :thumbsup:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

ta svinčnik od Essence sem jaz danes gledala, mislim da je sedaj embalaža rumena (ali pa oranžna), moram enkrat nabavit…

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Js imam Afroditin gelni odstranjevalec obnohtne kožice in je kar precej močan. Pustim 2 minutki in potem z leseno palčko potisnem dol.
    To delam bolj poredko, ker mi tako grdo nacufa nohte :ermm:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

@maestra wrote:

Jaz uporabljam od CND Cuticle Eraser.

A je to kremico še možno dobiti kje v Sloveniji? :unsure:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Uf, to pa ne vem. Glede na to, da so v SN prenehali s prodajo CND zadev … da bi pa še kje drugje prodajali, žal ne vem.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Se mi je zdelo, ja. :(

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Jaz imam to zadevo od CND in od Sally Hansen Instant Cuticle Remover.

Pa se mi zdi od SH boljši :yes: , cenejši in še večja količina 29,5 ml.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico