CURAPROX – CS 3960 super soft zobna ščetka

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Nega zob in ustne votline CURAPROX – CS 3960 super soft zobna ščetka

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Neko Neko 5 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

vir

Opis izdelka:
    3960 aktivnih ščetin iz Curena. Izjemno mehka in nežna ščetka CURAPROX primerna za tiste, ki menijo, da je ščetka CS 5460 zanje premehka, a se zavedajo, da le mehka ščetka zagotavlja zdravje zob in dlesni.

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Kot sem že preje napisala, so Curaprox krtačke moja stalnica od vsega začetka. Tudi ta se odlikuje z nežnostjo, kljub temu pa super očisti zobe in dlesni.

Moja ocena: 5

Profile photo of Neko
    Neko
    Član

Sprobala sem vse trojne Curaproxove krtačke. Tale Super soft je po trdoti/mehkobi med Soft in Ultra soft. Ščetka je super, meni ni ne pretrda ne premehka, ravno prava. Nakup bom vsekakor ponovila, Curaprox ščetke so pač najboljše :) .
    Ocena: 5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico