Cuberry

Ta tema vsebuje 11 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Ella Ella 7 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

@tanja76 wrote:

Znamka Cuberry nima svoje teme, zato bom kar tukaj povedala svoje mnenje o njihovih ličilih. Naročila sem kompletek Messmix. Vsebuje 3 senčila v prahu, 1 primer in 2 kremni senčili.

Senčila v prahu so mi všeč, se lepo nanašajo in so fajn pigmentirana. Primer je totalno zanič (sem opisala že v temi o primerjih), kremne senčke so pa še slabš kot primer, tam so, dokler mižič, ko odpreš oči, so že drugje… :)) Kremni ličili sta v modri in črni barvi. Sem mislila, da bom z njimi lahko delala linijo nad trepalnicami, ampak ne gre, ker so kremna in kot krema se seveda razmažejo…. :))

No dobro, vsaj senčke in čopiči (to pa v drugi temi) so ok! :thumbsup:

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

No, bom še jaz dodala par drugih postov od Cuberry, da bo vse na kupu :thumbsup:

@tanja76 wrote:

Končno so prišli čopiči Cuberry, ki sem jih naročila. Z njimi sem prav zadovoljna, se mi zdijo kar kvalitetni, ličila se z njimi lepo nanašajo. Nisem pa še vseh sprobala…

Conceal – fajn je, ker sje ozek in se da nanaes korektor samo na mozoljček
    Angle – je fajn za nanašanje svetle senčke oz. pod obrvmi
    Fine – s tem sem probala nanest njihovo kremno senčilo nad trepalnicami, ampak se senčilo ni izkazalo, tako da težko rečem
    Touch Up – sem nanesla senčilo na spodnjo veko in je ok
    Smoky – ne vidim razlike s Kentovim nr.4, torej bo verjetno deber :)

@darksome wrote:

No to je pa super novica :) , meni so ful lepi :lashing:

@tanja76 wrote:

Ma fajn so, ja! :thumbsup:

So pa res fajn za jih nosit s sabo, ker so dva v enem in tudi malce kraši so kot običajno…

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

@tanja76 wrote:

Včeraj in danes testiram primer znamke Cuberry, ki sem ga dobila v kompletku Messmix. Moram rečt, da sem nad njim razočarana na celi črti. Tako včeraj, kot danes, sem imela že po eni uri večino barvice v gubi. Brezveze, ga bom zafasala kar v smeti! :verymad:

@darksome wrote:

Škoda :no: ..kaj pa čopiči? Kako se ti zdijo..tole že spada v drugo temo

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

tile čopiči pa tok luštni zgledajo!

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Pa poceni so in fajn…

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Na tem forumu sem spoznala toliko novih MMU znamk, za katere prej še slišala nisem in zdaj se moj WL samo daljša in daljša :))
    Tele stvari mi izgledajo zelo mamljive…

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Nisi edina, hehehe…no tele čopiče pa jaz čakam, a ne, Tanja? :devil: :P

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

:)) Se bojim, da bo članstvo na tem forumu zelo vplivalo na stanje v moji denarnici :naughty:

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

hahahaha, nas je več takih… :yes:

Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

Sem pravkar naročila njihov set potovalnih čopišev – upam, da bodo za kaj. :)

Je pa poceni – s poštnino vred 16$ (ker imaš na accountu neke voucherje). :cheer:

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

@ella wrote:

Nisi edina, hehehe…no tele čopiče pa jaz čakam, a ne, Tanja? :devil: :P

Ja… :blush1:

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Hihihi, mal te hecam… :lol1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico