COVERGIRL – Aqua smooth foundation

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za obraz COVERGIRL – Aqua smooth foundation

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

vir

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Puder sem kupila zaradi pohval na tujih forumih in res je vreden nakupa.

Embalaza je temno modra, plasticna, na spodnji strani sta puder in gobica, na zgornji strani pa ima ogledalo. Se lepo zapira in je primerna za transport.

Puder je kremaste konsistence, nanasa se lepo (jaz ga nanasam z duo fiber copicem) tudi s prilozeno gobico je mogoce doseci enakomeren nanos.

Imam mesano kozo z izsuseno povrhnjico in moji kozi odgovarja. Je srednje prekriven, z dvema nanosoma pa prekrije popolnoma vse. Ob prvem nanosu brez problema izenaci ten, prekrije rdecico, blazje podocnjake, ogrce, kapilare itd. Ne da niti dewy niti mat finisha, nekaj vmes. Maze se brez tezav, v pore se ne vseda, dlacic ne poudari, na kozo se lepo vsede in po parih minutah koza ne izgleda napudrana ampak zgolj lepa, zdrava in sveza.

Izbrala sem si popolnoma napacen odtenek (warm beige), zato ga uporabljam za bronzer (je kar konkretno temnejsi od moje koze) in tudi v tej funkciji se dobro obnese.

Obstojen je cel dan, odstrani se lepo (s pomocjo izdelka za ciscenje). Kaksnih ocitnih madezev na oblacilih ne pusca.

Zanj sem preko ebaya odstela pr. 5€, kar je zelo ugodno, saj se puder glede svojih lastnosti lahko kosa z marsikaterim drazjim in ko odkrijem svoj odtenek ga bom zagotovo kupila, pri nas se ga nazalost ne dobi.

Priporocam vsem, razen tistim z mastno kozo, se posebno ce vam ustreza MF miracle touch, saj gre za prakticno identicen izdelek (samo da je ta cenejsi).

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico