COSTAL SCENTS – Ultra Shimmer 88 Eye Shadow Palette

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči COSTAL SCENTS – Ultra Shimmer 88 Eye Shadow Palette

Ta tema vsebuje 5 odgovorov, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 5 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

[majhna_slika=80:3v9hi61b]http://www.shrani.si/f/1z/Nu/yaocT9a/88ultrashimmereyeshadowp.jpg[/majhna_slika:3v9hi61b]
    VIR

Sestavine:

Talc, Mica, Mineral Oil, Kaolin, Titanium Dioxide, Magnesium Stearate, Isopropyl Palmitate, Lanolin, Methylparaben, Propylparaben, BHT. May contain: Mica and titanium Dioxide, Iron Oxides, Ultramarine Blue, Manganese Violet, Ferric Ammonium Ferrocyanide, Chrome Oxide Greens, Chrome Hydroxide Green, FD&C Red No.40 AlLake, FD&C Yellow No.5 Al Lake, FD&C blue No.1 Al Lake
    VIR

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Tole paletko sem prejela danes in sem jo seveda morala takoj sprobat.
    Navdušena sem nad pestrostjo barv. Barve so res lepe in se za vsak okus najde kaj. Iz takšne barvne palete so sanje kako kombinirati barve skupaj. Meja je samo domišljija in pogum kako daleč si kdo upa. :lol1:

Barve se zelo fajn nanašajo. S primerjem je obstojnost precej dolga (tako kot pri vseh mineralnih senčkah).
    Najprej sem mislila, da bo preveč shimmrasta za moj okus, pa ni. Se mi zdi, da je ravno prav in da so nekatere barve res z minimalnim shimmrom, nekatere pa z več.

Kupila sem jo na Čarodejki in sem za njo odštela 33€.

Zaenkrat mi ni žal in nakup priporočam začetnicam, ker res za malo denarja dobiš veliko barv.

Splošna ocena:
    5/5

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Ta je moja tretja paletka od CS (poleg imam se 88 matte in contour paletko) in moram povedati da mi je krasna.
    Na zalost sameva, ampak jo se vedno obozujem.

Je zelo pigmentirana, sencke se lepo nanasajo, se lepse blendajo. Tudi obstojnost je presenetljiva. Na izbiro je zelo veliko odtenkov in vsi so krasno svetleci, res so intenzivni.
    Super so za kombinirat s kaksnimi mat senckami in tudi same.

Edini minus je embalaza, na kateri se hitro poznajo prstni odtisi (in se jih blazno tezko dol spravi!!). Tudi po nansanju senck s copicem sencke mazejo svojo ‘okolico’).

Cena je priblizno 34€ na carodejki in 20$ na CS strani.

5/5
    Se bi jo kupila, ampak dvomim da mi bo tako hitro zmanjkalo poleg tega je rok trajanja dve leti :).

Profile photo of S
    S
    Član

Paleta mi je načeloma všeč, vendar vseeno ni izpolnila vseh mojih pričakovanj.
    Ponujala naj bi, kot je že v naslovu razvidno, 88 odtenkov, vendar se med njimi najdejo zelo podobni, če ne celo enaki odtenki, kar število ustrezno zmanjša. Tako se pri vsaki osnovni barvi najde kakšen tak dvojček ali celo trojček.
    Shimmer je zelo diskreten, dve senčki mi celo delujeta popolnoma mat, vendar me ne moti, saj gre za nežni kožni niansi, ki se zelo lepo obneseta.
    Pigmentiranost je kar v redu, vendar se dobijo tudi bolj koncentrirane zadeve. Resda sem do sedaj uporabljala brez primerja, ker sem preizkušala obstojnost, tako da moram preveriti kako se obnese tudi s primerjem. Obstojnost je pohvalna, saj se mi je tudi brez podlage ohranilo čez cel dan, vendar tudi načeloma nimam problemov z ostalimi senčili, saj nimam pretirano mastnih vek. Pri slednjih bi bila podlaga najverjetneje potrebna.
    Paleta je srednje velikosti in dokaj trdna, senčke ne letijo ven, niti ne pokajo, ob nanašanju se ne drobijo in so kar kompaktne.
    Naročala sem iz Amerike, zaščiteno je bilo zelo dobro, tako da glede pošiljanja nimam pripomb, plačala sem okoli 28$.
    Ocenjujem s 4/5 predvsem zaradi podvajanja odtenkov.

Profile photo of Chanel
    Chanel
    Udeleženec

Paletko sem kupila preko Bolhe za 35€.
    Cena se mi ne zdi pretirana, ker je paletka super!
    Senčila nanašam čez Artdeco podlago. Na meni so obstojna čez cel dan. Senčke so zelo pigmentirane, lepo se mažejo in blendajo. Tudi šimer mi je všeč.
    Slabo je, da so si nekatere barve med seboj res podobne, ampak ni krize.
    Tale mi bo dolgo trajala, tako da bomo vidli če se bom odločila za ponoven nakup.
    5/5

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Dodajam :photo:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico