CosmetoTest – pripombe, predlogi …

Ars Cosmetica Forum PRAVILA, OBJAVE, OGLASI FORUM IN PORTAL CosmetoTest – pripombe, predlogi …

Ta tema vsebuje 9 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 7 let, 5 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Vedno več vprašanj se pojavlja glede CT, tako da se mi je zdelo smiselno odpreti temo, kjer bomo vsa vprašanje, želje, pripombe zbrali na kupu, da ne bomo preveč OT na samem CTu.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

@Saša wrote:

Saj vem, da sem OT, ampak – prosim – a lahko navajate vire, če od nekod citirate besedilo?
    1. Morda bi kdo lahko želel pridobiti kak podatek več, pa ne ve, od kod citirate.
    2. Na tak način delo izgleda avtorsko, pa vemo, da ni.

Sicer pa :thumbsup: za trud.

@coco wrote:

http://kozmetometer.planet-lepote.com/censura.php?cmd=details&itemid=1938

@Saša wrote:

No, Coco, tudi tole je vse samo kopiranje, predvidevam … Zato so pa viri tako zelo pomembni.
    Povsem enako besedilo, ki si ga navedla oz. kopirala zgoraj, je objavljeno na spletni strani E-Nature: KLIK. Pa morda se to isto besedilo pojavlja še kje …

Predlagam, da se kopirana promocijska besedila kopirajo zgolj s strani samega proizvajalca / dobavitelja (z navedbo vira, seveda) in ne s konkurenčnih strani ali strani, ki jim tako delamo brezplačno reklamo.

Malo več surfanja, malo več dela, je pa zato delo bolj pošteno opravljeno.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Hvala gejba in Saša za trud in pomoč pri vprašanjih glede CT-ja :flower2:

Tukaj je LINK do dodatnih pojasnil in navodil glede CosmetoTesta. Če bodo še kakšna vprašanja, lahko kar sem napišete..pa bomo tukaj reševali in potem dodajali še potrebne informacije pod Navodila v CT-ju :)

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

O, šefica. Smo te že zelo pogrešali. :hug: Grem brati navodila.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

super navodila Nina :thumbsup:
    tako bodo ocene bolj kvalitetne in bolj v pomoč :yes:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Nina fajn navodila :thumbsup:

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

V cosmetotestu se je pojavila napaka-pravzaprav sem jo povzročila jaz :blush1: z odprtjem teme za izdelek, ki je bil že pred tem vnešen od Saše:

KLIK in KLIK

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

V bistvu sta malo različna ta dva tonika, v imenu in malenkost v sestavinah..tako da lahko ostane :) . Razen če je slučajno to enak tonik pa so pri enem nepopolne sestavine?..
    Pa za sestavine se vira NE navaja :wink2:

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Nevem kako je s tem, ker sama tonika trenutno nimam doma :no:

Glede vira pa nisem vedela :silly:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Bomo pogledali pa popravili, če bo potrebno :wink1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico