COSMERBA – Rjava energijsko prevodna krema

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Kreme in losjoni COSMERBA – Rjava energijsko prevodna krema

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of LiiLii LiiLii 2 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Sestavine:
    aqua purificata, hydrogenated peanut oil, propylene glycol, cetearyl alcohol, sodium cetearyl sulfate, calendula officinalis, jojoba wax, hedera helix, equisetum arvense, melilotus officinalis, verbena officinalis, ceteth-6, cethyl alcohol, maris sal, potassium sorbate

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

No, pa smo jo sprobali :yes:

Krema je ravno prav mazljiva, a precej mastna, zato se v kožo ne vpije čisto takoj. Je rjavkasto oker barve, vonja pa skorajda ne zaznavam.

Moj oče jo uporablja za dlani, ker je bil operiran in je imel precej šivov – rane so se mu lepo zacelile in prepričana sem, da gre zasluga tej kremi saj jo pridno uporablja. Ker je sladkorni bolnik, naj bi bilo celjenje počasnejše, ampak mu gre kar dobro, zahvaljujoč tej kremi. Jaz sem o tej kremi že prebirala na internetu, ko pa nam jo je predlagala družinska prijateljica, pa smo se zanjo le odločili.

Kljub mojemu nezaupanju da bi mastno kremo dajala na obraz, sem le poskusila, ker naj bi bila super tudi za mozoljčke in aknasto kožo. Tako da jo uporabljam zdaj tudi na obrazu, ampak le točkovno – že dober mesec imam na obraz par ranic od mozoljev, ki se niso in niso hotele zacelit! pred enim tednom pa sem jih začela mazat s to kremo in ranice so zaceljene :scared: edino rdečica še ni izginila :scared:

skratka, mene je krema totalno navdušila, pa fotra tudi!

cena je precej visoka, malo pod 30eur, ampak se splača. Ko bomo tole porabili, si bom kupila tamalo pakungo, ki stane le okoli 10eur – za mozoljčke se je porabi res minimalno. No, pa za roke tudi, ker je dobro mazljiva – le moj oče preizdatno nanaša kremo, češ, se bo pa cel dan vpijala not (pod povojem).

skratka, zaenkrat je moja ocena 5/5

Profile photo of LiiLii
    LiiLii
    Član

+ primerna za večerno nego za mešano kožo (mi ne maši por)
    + nežen citrusni vonj
    + skoraj v celoti zaščiti mojo kožo pred luskicami (zima-ogrevanje-mraz)
    + sem pri 2.lončku (vzela sem največjo), cena se mi ne zdi pretirana glede na učinek
    + uporabljam jo tudi za roke, debel nanos kar malo ‘pomladi’
    + če jo namažem na hrasto (mozolji) se prej zaceli

– embalaža
    – neuporabna za jutranjo nego (se ne vpije in obraz se kar ‘poti’)

All-in-all sigurno v mojih top 3 večernih kremah. Priporočam.
    Kupila sem tudi en lonček za brata in mati (zelo zahtevna uporabnica) in sta bila oba navdušena.

Če katera išče hranljivo večerno nego, vsekakor vredno vsaj poskusnega nakupa malega lončka.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico