Coastal Scents – Synthetic Deluxe Crease Brush

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Čopiči Coastal Scents – Synthetic Deluxe Crease Brush

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of darksome darksome 7 let, 6 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Čopič je izredno mehak, sintetične dlake mu ne izpadajo ter je cenovno ugoden. Cena na CS je 2,79 USD + poštnina.

Uporabljam ga za nanašanje senčil v gubo za kar se enkratno obnese.

Zelo priporočam.

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Tale čopič je sicer izredno mehak, veliko bolj kot Italian Badger Round Crease Brush ampak žal mi je nekako tisti ljubši, že zaradi ročaja, ki je lesen(tale od sintetičnega je plastičen) in v sredini izbočen, za boljši oprijem. Ščetine so malenkost daljše od Badgerja, meni osebno skoraj predolge. Drugače se mi zdi da dajeta kar podobne rezultate. Ni pa to slab čopič, zato mu vseeno dajem vse ocene, saj je vreden vseh 5 zvezdic. Tudi cena je ugodna, kupila sem ga preko Coastal Scents.

Ocena 5/5.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico